Marmaris'te Çocuklar Eglenceyle Bulustu

Marmaris Belediyesi, çocuklar için hafta sonunu içine alan bir etkinlik düzenledi. Marmaris’e deprem bölgesinden gelen çocuklarin da aileleriyle birlikte katildigi etkinlikte çocuklar gönüllerince eglendi.

Marmaris'te Çocuklar Eglenceyle Bulustu


Marmaris Belediyesi, Çagdas Yasami Destekleme Dernegi Marmaris Subesi, Egitim-Sen Marmaris Temsilciligi, Veli-Der Marmaris Temsilciligi ve CHP Marmaris Ilçe Baskanligi isbirligi ile düzenlenen etkinligin ilk günkü merkezi 19 Mayis Gençlik Meydani oldu. Etkinlikte çocuklar resim yaparken sihirbaz Mandrake Kemal’in yaptigi gösteri ve Marmarisli sanatçilarin söyledigi sarkilarla bol bol dans etti.

Etkinlige Marmaris Belediye Baskani Mehmet Oktay da katilarak çocuklarin mutluluguna ortak oldu. Türkiye’nin zor bir süreçten geçtigini söyleyen Oktay, “Özellikle çocuklarimizin bu zor süreci en az etkiyle atlatabilmesi için elimizden gelen tüm destegi sunuyoruz. Çocuklarimizin mutlulugu bizim için her seyden önemli. Umut dolu, yüzlerinin güldügü bir gelecek için elimizden geleni yapmaya devam edecegiz. Yeter ki onlar mutlu olsun” ifadesini kullandi.

Etkinlik çerçevesinde 19 Mart Pazar günü saat 12.00’da da Saman Iskelesi’nde uçurtma senligi düzenlenecek.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI