Egitim Yardimi Basvurularinda Son Gün 30 Eylül

Pamukkale Belediyesinin 2022-2023 egitim ögretim döneminde ortaokul ve lise olmak üzere 2 bin 500 ögrenciye verecegi egitim yardimi basvurulari 30 Eylül 2022 Cuma günü sona eriyor.

Egitim Yardimi Basvurularinda Son Gün 30 Eylül


Pamukkale Belediyesinin egitim alaninda ki destekleri her yil oldugu gibi bu yil da devam ediyor. Pamukkale ilçesinde ikamet eden ortaokul ve lise ögrencilerine 8 ay boyunca yapilacak olan egitim yardimi basvurulari 30 Eylül 2022 Cuma günü sona eriyor. Egitim yardim basvurulari www.pamukkale.bel.tr adresinden yapilirken, Pamukkale Belediyesinden yapilan yazili açiklamada, internet üzerinden alinan ön basvuru maddelerinin dikkatlice okunarak, belirtilen sartlarin uygunlugunun mutlaka kontrol edilmesi gerektigi belirtildi. Ayrica, ön basvurusu kabul edilenlerin 30 Eylül 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar evraklarini teslim etmesinin de önemli oldugu ifade edildi.

Toplam 2 bin 500 ögrenciye egitim yardimi

Pamukkale ilçe sinirlari içinde ikamet eden ihtiyaç sahibi, devlet okullarinda okuyan basarili ögrencilere 8 ay boyunca verilecek olan egitim yardimi basvuru tarihleri 25 Agustos-30 Eylül 2022 olarak belirlenmisti. Toplamda 2 bin 500 ortaokul ve lise ögrencisine aylik 250 TL egitim yardimi basvurulari www.pamukkale.bel.tr üzerinden yapilabiliyor.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.