Çat Belediyesi Ilklere Imza Atmaya Devam Ediyor

Çat Belediyesi ilçede ilklere imza atmaya devam ediyor. Daha önce birçok proje ile ismini duyuran Çat Belediye Baskani Melik Yasar, ’’Çat’a Bir Melek, Hosgeldin Bebek’’ Projesini hayata geçirdi.

Çat Belediyesi Ilklere Imza Atmaya Devam Ediyor
Çat Belediyesi temel belediyecilik faaliyetleri icra etmenin yani sira Kültür- Sosyal islerde de önemli hizmetlere imza atmaya devam ediyor. Çat ilçesine verdigi hizmetler ve yaptigi çalismalarla herkesin begenisini toplayan Baskan Melik Yasar, samimiyet, güleryüz ve mütevazi kisiligiyle gönüllerde taht kurmayi basariyor. Yediden yetmise herkesi kucaklayan Baskan Yasar, ilçede yaptigi basarili çalismalarla halkin yüregine dokunarak gönül belediyeciligini yürütüyor.

’’Çat’a Bir Melek, Hosgeldin Bebek’’ Projesiyle yeni dogan bebeklere belediyenin ilk hizmeti ile tanistirdiklarini belirten Çat Belediye Baskani Melik Yasar su açiklamalarda bulundu; "Belediyeler, insanin dogumundan ölümüne kadar insana hizmet veren, insana yatirim yapan kurumlardir. ’’Çat’a Bir Melek, Hosgeldin Bebek’’ Projesiyle yeni anne baba olmus hemserilerimizin mutluluklarina ortak olmak ve belediyemizin yanlarinda oldugunu göstermek istedik. Ailelerimize hayirli olsun temennisinde bulunarak, yeni dogan bebegin ihtiyaç duyacagi giyim, bakim ve temizlik maddelerinin yer aldigi bebek çantamizi hediye ediyoruz. Bir kez daha yeni anne baba olan hemsehrilerimize hayirli olsun dileklerimi iletiyor, minik yavrularimiza hayirli ve saglikli bir ömür diliyorum." dedi

Aileleri ve bebekleri güldüren proje

Çat Belediye Baskani Melik Yasar’in talimatlari dogrultusunda hayata geçirilen ’’Çat’a Bir Melek, Hosgeldin Bebek’’ projesi yüzleri güldürmeye devam ediyor. Çat Belediyesi Kültür ve Sosyal Isler birimi bünyesinde hayata geçirilen ‘Çat’a Bir Melek, Hos Geldin Bebek’ vatandaslari memnun etmeyi sürdürüyor. Kültür ve Sosyal Isler Birimine bagli ekiplerce, ilçede yeni dogmus bebekler tek tek tespit edilerek hazirlanan hediye setleri ailelere takdim ediliyor. Güler yüzle aileleri ziyaret eden ekipler aileler tarafindan büyük bir sicaklikla karsilaniyor.

Hediyeler baskan amcadan

Çat Belediye Baskani Melik Yasar’in ilçede sosyal belediyecilik anlayisi ile baslattigi ‘’Çat’a Bir Melek, Hosgeldin Bebek’’ projesi ilçenin göz bebegi oldu. Her kesimden vatandasa ortaya koydugu projelerle hitap eden Belediye Baskani Melik Yasar özellikle çocuklar tarafindan çok seviliyor. Çocuklarin ‘Baskan Amcasi’ olarak da anilan Baskan Yasar, yeni dogmus bebekleri de unutmuyor.

Bebeklere Baskan amcalarindan olan hediye setleri takdim edildi. Aileler ise Baskan Melik Yasar’a ‘’Çat’a Bir Melek, Hosgeldin Bebek’’ projesinden dolayi tesekkür ettiler.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.