Vali Karadeniz'den Hayirseverlere Plaket

Manisa Valisi Yasar Karadeniz, Turgutlu ilçesine Aile Sagligi Merkezi ve 112 Acil Saglik Istasyonu kazandiran hayirseverler Naciye Dönmez ve Ekrem Gürel’e plaket takdim etti.

Vali Karadeniz'den Hayirseverlere Plaket
Vali Yasar Karadeniz, saglik yatirimlarina destek vererek Turgutlu Ilçesine Aile Sagligi Merkezi ve 112 Acil Saglik Istasyonu kazandiran hayirseverler Naciye Dönmez ve Ekrem Gürel’e plaket takdim etti. Turgutlu Kaymakami Selami Kapankaya, Il Saglik Müdürü Erol Karaca’nin da katildigi programda Vali Karadeniz, hayirseverlere topluma örnek ve öncü davranislari nedeniyle tesekkür etti.

Turgutlu 4 Nolu Ali-Meryem Sari 112 Acil Saglik Istasyonu ve Avsar Mahallesi Neriman Gürel Aile Sagligi Merkezinin vatandaslara hizmet vermeye basladigini ve burada hizmet verildikçe hem hayirseverlerin sevap kazanmaya devam edecegini hem de sevdiklerinin isminin yasatilacagini söyleyen Vali Karadeniz “Manisa’da hayirseverlik kültürünün yaygin oldugunu görüyoruz. Devlet ve vatandas is birligi içerisinde, ilde ihtiyaç duyulan özellikle egitim ve saglik alaninda çok güzel çalismalar yapiyor. Hayirseverlerimize tesekkür ediyorum. Bugün kendilerine verecegimiz plaketler birer hatira olarak kalacak, esas olan ise yapmis olduklari hayirlardir.” dedi.

Turgutlu Belediyesine ait park alaninda yaklasik 150 metrekare alan üzerine prefabrik olarak Hayirsever Naciye Dönmez tarafindan Ali-Meryem Sari adina 112 Acil Saglik Hizmetleri Istasyonu, Hayirsever Ekrem Gürel tarafindan da Turgutlu Ilçesi Avsar Mahallesine Neriman Gürel adina 1-2 Hekimlik Aile Sagligi Merkezi kazandirilmisti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI