Bursa'da Bendeniz Rüzgari

90’li yillarin unutulmaz seslerinden biri olan, günümüzde de yeni çalismalariyla birlikte adindan söz ettiren Bendeniz, Bursa’da dinleyicileriyle bulustu.

Bursa'da Bendeniz Rüzgari
Yogun bir ilginin oldugu geceye nostalji rüzgariyla baslayan güzel sarkici, popüler çalismalarindan ‘Satmisim’ ve ‘Güzeller Güzeli’ ile büyük begeni topladi. Sahnedeki enerjisiyle birlikte gece boyunca dinleyicilerini de costuran Bendeniz, Türk müziginin popüler sarkilarina da repertuvarinda yer verdi. Danslari ve eglenceli tavirlariyla birlikte dikkati çeken Bendeniz, Bursalilara keyif dolu bir gece yasatti.

Yaklasik 2 saat sahnede kalan Bendeniz, duygu yüklü sarkilariyla da sevenlerinin gönüllerine dokundu. Içten söyledigi sarkilarin yani sira, sik sik dinleyicileriyle de sohbet eden basarili sarkici, Bursa’yi çok özledigini dile getirdi. Ilgilerinden dolayi sevenlerine tesekkür eden Bendeniz, gece boyunca da sahnenin her alanini kullanirken, orkestrasiyla birlikte müzik ziyafeti sundu. Bursalilar da keyif dolu bir gece geçirirken, ünlü ismi alkislariyla ödüllendirdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.