Beton Yol Çalismalari Kocaali'de Devam Ediyor

Sakarya Büyüksehir Belediyesi tarafindan kirsal yol aglarinda hayata geçirilen beton yol çalismalari Kocaali’de devam ediyor.

Beton Yol Çalismalari Kocaali'de Devam Ediyor
Sakarya Büyüksehir Belediyesi tarafindan sehrin kuzey ucu Kocaali’de gerçeklestirilen beton yol çalismalari devam ediyor. Karasu ve Kocaali ilçelerini kapsayan yaklasik 46 kilometre uzunluga ulasacak beton yol çalismalarinin 12 kilometrelik kismi tamamlanirken, ekiplerin yogun çalismalari bölgede devam ediyor. Kocaali’ye bagli Yalpankaya ve Küplük mahallelerinde imalatlar tamamlanirken, Yaniksayvant Mahallesinde de sona gelindi.

Konuyla ilgili Yol Bakim ve Altyapi Koordinasyon Dairesi Baskanligindan yapilan açiklamada, “Karasu ve Kocaali ilçelerimizi kapsayan 46 kilometrelik çalismamizi program dahilinde sürdürüyoruz. Kocaali’de Yalpankaya ve Küplük mahallelerini tamamladik. Yaniksayvant’ta da sona geldik. Tamamlanan 12 kilometrelik kisimda toplamda 9 bin 500 metreküp beton imalati gerçeklestirdik. Kirsal yol aglarinda alternatif üreten, yerli ve milli kaynaklarla üretilen ve uzum ömürlü olan beton yol uygulamamiz bölgede tamamlandiginda hemserilerimiz konforlu ve rahat ulasim imkanina kavusacak” ifadeleri yer aldi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.