Fenomen Chloe'nin 'Yan Bakisi' 74 Bin Dolara Satildi

Annesinin çektigi bir görüntüde, Disneyland’e gidecegi haberini sevinç gözyaslariyla karsilayan kardesine ’yan yan’ bakmasiyla ünlenen Chloe’nin viral olan görüntüsü NFT formatinda 74 bin dolara (657 bin TL) satildi.

Fenomen Chloe'nin 'Yan Bakisi' 74 Bin Dolara Satildi
ABD’de 2013 yilinda annesi Katie Clem’in sosyal medyaya yükledigi videodaki ’yan bakisiyla’ ünlenen Chloe, ailesine servet kazandirdi. Söz konusu görüntüler çekildiginde 2, simdi ise 10 yasinda olan Chloe’nin 20 milyondan fazla izlenen görüntüsü NFT (Non-Fungible Token) formatinda 74 bin dolara (657 bin TL) alici buldu. Görüntünün, Dubai merkezli bir müzik prodüksiyon sirketi olan 3F Music tarafindan satin alindigi belirtildi. Chloe’nin ailesi, elde edecekleri geliri kizlarinin egitimine ayiracaklarini belirterek, "Önümüzdeki yil kesinlikle bir Disneyland tatili yapacagiz" dedi.

Chloe, 2013’te annesinin Disneyland’e gideceklerini söylemesinden sonra mutluluktan aglamaya baslayan kiz kardesi Lily’e verdigi tepki ile internet fenomeni haline gelmisti. Annenin çektigi görüntülerde, Chloe’nin ’yan yan’ baktigi memnuniyetsiz ve endiseli yüz ifadesi dikkat çekmisti. Chloe internet ortaminda ünlenmesinin ardindan Instagram’da 500 binden fazla takipçi kazanmis, Brezilya’da bir Google reklaminda yer almisti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.