Baydilli'den Altyapi Seçmelerine Katildi

Karaköprü Belediye Baskani Metin Baydilli, Karaköprü Belediyespor’un alt yapi seçmelerini ziyaret ederek küçük futbolcu adaylariyla bir araya geldi.

Baydilli'den Altyapi Seçmelerine Katildi
Karaköprü Belediye Baskani Metin Baydilli sporun ve sporcunun yaninda olmaya devam ediyor. Baydilli, Karaköprü Belediyespor’ un gelecegin futbolcularini yetistirmek için yaptigi altyapi seçmelerini ziyaret etti. Futbolculuk hayaline ulasmak için seçmelere katilan gençleri ziyaret eden Baydilli seçmeleri izlerken, bir süre gençlerle sohbet edip hayallerinin pesinden kosmalari ve çok çalismalari konusunda tavsiye verdi. Beydilli, "Sporcu olma hayali olan gençlere yol açmak, yardimci olmak için Karaköprü Belediyespor’un altyapisina önem veriyoruz ve yeni yetenekleri kesfetmek için seçmeler yapiliyor. Biz de bu seçmeleri ziyaret edip hem durumu ögrenmek hem de seçmelere katilan kardeslerimize biraz olsun moral ve destek vermek istedik. Seçmelere katilan tüm kardeslerimize basarilar diliyorum, insallah buradan baslayip çok daha iyi yerlere gelirler” diye konustu.

Karaköprü Belediyesi Dogukent Spor Merkezi sahasinda yapilan seçmeleri izleyen Baskan Baydilli’ye Karaköprü Belediyespor Kulüp Baskani Mustafa Aslan ve yönetim kurulu üyeleri de eslik etti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI