Hendek Protokolü Bayramlasti

Hendek Kaymakamligi tarafindan Müftülükte protokol bayramlasma töreni düzenlendi. Protokol Emniyet ve Jandarma’da bayramlasirken, Huzurevi sakinleri ve Hendek Devlet Hastanesinde hastalari ziyaret etti.

Hendek Protokolü Bayramlasti
Halkin katilimiyla gerçeklesen bayramlasmaya Hendek Kaymakami Halil Ibrahim Acir, Hendek Belediye Baskani Turgut Babaoglu, Hendek Cumhuriyet Savcisi Çagri Tolga Taskin, Hendek Ilçe Emniyet Müdürü Sevket Ilhan, Ilçe Jandarma Komutani Yüzbasi Süleyman Sercan Candan, MHP Ilçe Baskani Burhan Namli ve Yönetimi, AK Parti Ilçe Baskani Hasan Serdar Baykal ve Yönetimi, Ilçe Müftüsü Murtaza GÜR, MHP Kadin Kollari Baskani Zübeyde Gürbüz, Ülkü Ocaklari Hendek Ilçe Baskani Sitki Yaz, AK Parti Ilçe Gençlik Kollari Baskani Ali Torunoglu, belediye meclis üyeleri ve vatandaslar katildi.

Burada düzenlenen törenin ardindan protokol Ilçe Emniyet Müdürlügü ve Ilçe Jandarma Komutanliginda görev yapan güvenlik güçleriyle bayramlasti. Ardindan Melek Nisanci Huzurevi ziyaret edilirken, son olarak Hendek Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalar ziyaret edilerek bayramlari kutlandi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.