Coca-Cola'dan Isletmelere 'Tanitim Destegi'

Coca-Cola Türkiye, Covid-19 salginindan etkilenen 56 sehirdeki toplam 689 isletmeye ve 14 ulusal zincir restorana, Google Programatik Agi üzerinden tanitim destegi verilecek.

Pandemi süresince yeme içme sektörüne destek veren Coca-Cola, bu sene de gerçeklestirdigi çalismalar ile sektörün yaninda olmaya devam ediyor. Yeni destek çalismasi kapsaminda, müsterileriyle tekrar bulusan küçük isletmeler ile ulusal zincir restoranlarin Google Programatik Agi üzerinden tanitimi yapilacak. 56 sehirde toplam 689 lokal isletme ile ülke genelinde yayginlik gösteren 14 ulusal zincirin müsterileriyle bulusmasina katkida bulunulacak.

Sirketten yapilan açiklamaya göre, 21 Haziran’dan itibaren 6 hafta boyunca devam edecek tanitim faaliyetleri kapsaminda, mekanlarin yeniden açildigi bilgisi ve avantajli Coca-Cola’li menülerin duyurusu yapilacak. Tüketiciler, ayrica çevrelerindeki en yakin lokasyonlarin iletisimini Google aramalarinda görebilecek ve yol tarifi alabilecek.

Açiklamaya göre sirket ayrica küçük yerel isletmelere dagitilmak üzere toplam 17 bin hijyen kiti hazirlayarak bu kitleri Türkiye genelinde toplam 12 bin noktaya ulastirdi. Yine müsterileriyle yeniden bulusan kafe ve restoran gibi küçük yerel isletmelere, Covid-19 hijyen tedbirleri kapsaminda destek olmak amaciyla geri dönüstürülmüs pet siselerden üretilen seperatörler hazirlanarak, isletmelerin kullanimina sunuldu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.