Fethiye'de 23 Nisan Sade Bir Törenle Gerçekleşti
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Muğla’nın Fethiye ilçesinde maske ve sosyal mesafeli sade bir çelenk töreni düzenlendi.
![Fethiye'de 23 Nisan Sade Bir Törenle Gerçekleşti](https://images.beyazgazete.com/haber/2021/4/23/20210423_fethiye-de-23-nisan-sade-bir-torenle-gerceklesti.jpg)
Maske ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirilen törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. Tören saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğrencilerin şiir okumasının ardından tören sona erdi.