Carrefoursa 'Bayilik' Sistemiyle Büyümeye Devam Ediyor

Küçük esnafi desteklemek ve girisimcilere perakende sektöründe bir firsat sunmak amaciyla baslattigi Bayilik sistemi büyük ilgi gören CarrefourSA, bir yilda 60 bayi sayisina ulasti.

Carrefoursa 'Bayilik' Sistemiyle Büyümeye Devam Ediyor
“2022’de 250 bayi hedefliyoruz”

Bayilik sistemine iliskin yasanan gelismeleri degerlendiren CarrefourSA Icra Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardimcisi Bulut Batum, sunlari aktardi: “Yeni Neslin Sabancisi vizyonuyla müsterilerimize dogru ürün ve kaliteli hizmet sunabilmek için yeni marketler açmayi sürdürüyoruz. Bunu da Bayilik sistemiyle gerçeklestiriyoruz. Bayilik sistemiyle küçük esnafimizi sürdürülebilir gelisime sahip olan market zincirimize dahil ediyoruz. Edirne’den Ardahan’a, Türkiye’nin dört bir yanindan bayilik basvurusu aliyoruz ve bunlarin her birini degerlendirmeye çalisiyoruz. Gelecek yil bayilik sistemi, market agimizi büyüten ana unsurlardan biri olacak. Hedefimizi 2022 yilinda 250 bayi sayisina ulasmak.”

“Kadinlar, bayilik sistemine büyük ilgi gösteriyor”

“Bayilik sistemi, özellikle kadin girisimcilerden büyük büyük ilgi görüyor” diyen Bulut Batum, mevcut faaliyet gösteren 60 bayinin 10’unun kadin yöneticiler tarafindan yönetildigini, kadinlarin ekonomik döngüye katilarak katma deger saglamak amaciyla bayi olmayi istediklerini dile getirdi. Batum ayrica, “Kadin istihdamina destek veren ve kadinlarin kariyerlerinde yükselmesi için programlar yürüten bir perakende markasi olarak bayilik sistemine kadinlarin ilgisinden son derece memnunuz” dedi.“Bayilerimize dogru ticaret yapma imkâni taniyoruz”

“Motivasyonu yüksek olan, yerel bir market sahibi veya farkli bir bayiligi olup kazan - kazan iliskisine dayali bir isletme açmak isteyen, müsteri hizmetlerinde yetenekli olup yönetim becerisi bulunan, ticaret yapmak için herhangi bir sicil engeli olmayan her adayi degerlendirmeye aliyoruz. Basvurduklari sehirlerin il veya ilçe merkezlerinde güçlü bir lokasyona sahip, gerekli teminati karsilayabilen ve en az 1 yillik sirket sahipleriyle görüsüyoruz” diyen Batum, CarrefourSA Ailesi’ne katilmak isteyenlere konumuna göre Mini ve Süper formatinda market açma firsati sunarak rekabette bir adim öne geçmelerini sagladiklarini belirterek, “CarrefourSA bayisi olanlara CarrefourSA markasi altinda perakende sektöründe dogru ticaret yapma imkâni taniyoruz” seklinde konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.