Keçiören'deki Huzurevinde Gönüller Alindi

Ankara Keçiören Belediyesi huzurevi, gönül huzuru yasamak isteyen yardimsever vatandaslarin ve sivil toplum kuruluslarinin ziyaret ettigi önemli mekanlardan biri olmaya devam ediyor.

Keçiören'deki Huzurevinde Gönüller Alindi
Birçok sosyal ve kültürel etkinlige ev sahipligi yapan huzurevi bu kez 6 kisiden olusan Ankara Ortadogu Lions Kulübü yetkilileri tarafindan ziyaret edildi. Güncel PCR testi belgelerini gösterdikten sonra maske ve sosyal mesafe kurallarina uygun olarak huzurevi sakinleriyle kisa süre vakit geçiren kulüp yetkilileri asirlik çinarlarin keyifli muhabbetlerine de ortak oldular. Ziyaret sirasinda ayni zamanda 5 adet walker (yürüteç), 5 adet deveboynu (yatak için yemek masasi), bir adet de sisme yatak bagisi da yapildi.

Ankara Ortadogu Lions Kulübü üyeleri tarafindan huzurevine gerçeklestirilen anlamli ziyaret için tesekkür eden Keçiören Belediye Baskani Turgut Altinok, “Yüce Rabbim tüm hayirseverlerimizden razi olsun. Huzurevimizdeki ana ve babalarimizi ziyaret ederek onlarin gönüllerine giren kulüp üyelerimize de tesekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.