Inova Ajans'tan Otogar Hamlesi

Gaziantep’te Büyüksehir Belediyesi’ne ait billboard, megalight ve clp gibi açik hava reklam üniteleri ile kent geneline yayilmis olan digiboardlarin isletmeciligini yapan Inova Ajans portföyüne Otogar’da bulunan reklam ünitelerini de katti.

Inova Ajans'tan Otogar Hamlesi
Gaziantep Otogar A.S. ile Inova Ajans arasinda yapilan sözlesemeye göre, Gaziantep Sehirlerarasi Otogari’nin açik ve kapali alanlarinda bulunan reklam ünitelerinin isletmesi 6 yil boyunca Ay Medya Grubu sirketlerinden Inova Ajans tarafindan yapilacak. Gaziantep genelindeki Büyüksehir Belediyesi’ne ait billboard, megalight ve clp gibi açik hava reklam ünitelerinin yani sira, kent geneline yayilmis bulunan digiboard’larin da isletmesini yapan Inova Ajans, su an kentteki en büyük açik hava reklam ajansi konumunda bulunuyor. Gaziantep Otogar A.S. ve Inova Ajans tarafindan imzalanan sözlesme ile Gaziantep Sehirlerarasi Otogari’nin açik ve kapali alanlarindaki reklam ünitelerinin isletmeciligini de 6 yil süreyle Inova Ajans üstlendi. Sözlesmeye Gaziantep Otogar A.S. adina Baskan Mehmet Servet Ümit ve Baskan Yardimcisi Hakan Savci ile Inova Ajans adina Ay Medya Grup Yönetim Kurulu Baskani Ibrahim Ay ve Inova Ajans Yönetim Kurulu Baskani Meral Ay imza atti. Gaziantep Otogar A.S. Yönetim Kurulu Baskani Mehmet Servet Ümit, imzalarin atilmasinin ardindan yaptigi açiklamada, “Sözlesmenin her iki taraf içinde hayirli ve kazançli olmasini diliyorum. Açikhava reklamciligi konusundaki bilgi ve tecrübelerinden emin oldugumuz Inova Ajans’in, otogardaki ünitelerimizi de en iyi sekilde degerlendirecegine eminim” diye konustu.

Inova Ajans Yönetim Kurulu Baskani Meral Ay da, “Inova olarak sektörde uzun yillari bulan tecrübe ve birikimimizi otogar reklam ünitelerinin isletme hakkini da alarak taçlandirdik. Portföyümüzü sehir içindeki yaygin açik hava ünitelerinin yanina otogar reklam ünitelerini de katarak zenginlestirdik. Otogar ünitelerinin, birçok reklam veren firmanin hedef kitlesine uygun, fazla kesfedilmemis bir mecra oldugunu düsünüyorum. Otogar isletmesi, Inova Ajans ve reklam verenler için iyi bir ise imza attigimizi düsünüyorum. Bütün taraflar için hayirli olsun” ifadelerini kullandi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.