Sagopa Kajmer Sarkilariyla Costurdu

Kocaeli Cumhuriyet ve Gençlik Festivalinde konser veren Sagopa Kajmer, sarkilariyla vatandaslari doyasiya eglendirdi.

Sagopa Kajmer Sarkilariyla Costurdu
Kocaeli Büyüksehir Belediyesi tarafindan Cumhuriyetin 98’inci yildönümü kutlamalari kapsaminda bu yil üçüncüsü düzenlenen Kocaeli Cumhuriyet ve Gençlik Festivali çesitli etkinlikler ve konserlerle devam ediyor. Sevilen sanatçi Sagopa Kajmer, festivalin ikinci aksaminda Kocaeli’deki hayranlariyla bulustu. Sarkilariyla Sekapark’i sallayan Sagopa Kajmer’e alani dolduran yaklasik 30-35 bin kisi hep bir agizdan eslik etti. Cumhuriyet coskusunun yasandigi geceye Kocaeli Büyüksehir Belediyesi Baskan Vekili Yasar Çakmak ile Genel Sekreter Yardimcisi Sadik Uysal, vatandaslar ve gençler katildi.

Konserde Sagopa Kajmer, sevilen sarkililarini art arda seslendirdi. Konserde Sagopa Kajmer’e Baskan Vekili Çakmak tarafindan çiçek takdim edildi. Baskan Vekili Çakmak, Kajmer’e bu güzel konser için tesekkür ederken, alani dolduran gençlerin de bayramini kutladi.

Ünlü komedyenden söylesi

Festivalin gündüz bölümünde de ünlü komedi sanatçisi Hayrettin (Hayrettin Onur Karaoguz) ögrencilerle söylesi yapti. Söylesiye soru-cevap seklinde baslayan Hayrettin, sicak tavirlari ile dikkat çekti. Ögrencilerin yogun ilgisi karsisinda mutluluk duydugunu belirten ünlü komedyen söylesinin sonunda, etkinlige katilan ögrencilerle tek tek fotograf çektirdi.

Yerel sanatçilar unutulmadi

Kocaeli Büyüksehir Belediyesi’nin düzenledigi festivalde, yerel sanatçilar da unutulmadi. Ritim Perküsyon Sanatçisi Murat Bizel ile bulusan gençler ellerdeki materyallerle sanatçiya eslik ederek canli performans gösterdi. Festival alaninda Kocaelili yerel sanatçi Özge Arda da sahne aldi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.