Kartal'da Selda Bagcan Rüzgari Esti

Kartal Belediyesi, Cumhuriyet’in ilaninin 98. yil dönümünde Selda Bagcan’i agirladi. Bagcan, Cumhuriyet Bayrami için sevilen sarkilarini seslendirdi.

Kartal'da Selda Bagcan Rüzgari Esti


Kartal Belediyesi’nin ev sahipligi yaptigi 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami etkinlikleri kapsaminda Türkiye’nin önde gelen sanatçilarindan Selda Bagcan, Kartal Meydan’inda sahne aldi. Bagcan, Cumhuriyet Bayrami için binlerce hayraniyla sarkilarini hep bir agizdan söyledi.

Soguga aldiris etmeyen vatandaslar doyasiya eglendi.

“Cumhuriyet Haftasi etkinlikleri ile coskumuz bugünden basladi”

Kartal Belediye Baskani Gökhan Yüksel, Kartal’da Cumhuriyet haftasi coskusunun farkli etkinlikler ile devam edecegini belirtti.

Yüksel, "Yarin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramini doyasiya kutlayacagiz fakat Kartal’da Cumhuriyet Haftasi etkinlikleri ile coskumuz bugünden basladi.

Bugün ilk konserimiz var. Sayin Selda Bagcan su an Kartal’da misafirimiz. Gençler, kadinlar, aileler büyük bir coskuyla Cumhuriyet Haftasi etkinliklerine katildilar. Cumhuriyet bizim için çok kiymetli. Basta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaslari ve bütün emegi geçenleri minnet ve sükran ile yad ediyoruz. Cumhuriyet çocuklari, Cumhuriyet kadinlarini burada görmek coskuya onlarinda ortak oldugunu görmek çok kiymetli. Çünkü Cumhuriyet biziz, burada olan gençler, kadinlar. Cumhuriyet biz gençlere emanet, ilelebet yasayacak. Kartal’da Cumhuriyet haftasi coskusu bir dizi etkinlikler ile devam edecek” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.