Hirsizin Böylesi 'Pes' Dedirtti

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde müsteri gibi gelip, giyim magazasinin önünde sergilenen 2 esofman altini çalan kadin, bugün çaldigi ürünü giyerek ayni magazanin önünden geçti. Kadini fark edip yakalayan is yeri sahibi ise tartakladiktan sonra polis ekiplerine teslim etti. Hirsizlik ani ile is yeri sahibi ve süpheli arasinda yasanan tartisma, güvenlik kamerasina yansidi.

Hirsizin Böylesi 'Pes' Dedirtti
Olay, Körfez Agadere Caddesi üzerinde bulunan bir giyim magazasinda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, dün bir giyim magazasinin önüne koyulan ürünlere bakarken 2 adet esofmani çalan kadin, bugün çaldigi esofmani giyerek, yine ayni yerden geçince is yeri sahibi tarafindan fark edildi. Kadinin pesinden kosarak yakalayan Hasret B, daha sonra kolundan tutup is yerine getirdi. Süpheliyi tartaklayan Hasret B., daha sonra polis ekiplerine ihbarda bulundu. Hirsizlik ani ile is yeri sahibi ve süpheli arasinda yasanan tartisma, güvenlik kamerasina yansidi.

Görüntülerde, magazanin önündeki askida sergilenen ürünlere bakan kadinin, begendigi bir esofman altini çantasina koydugu, daha sonra magazaya girerek etrafa bakip yeniden disari çiktigi, daha sonra begendigi bir esofman altini daha çantasina alip uzaklastigi görülüyor.

Olayi anlatan is yeri sahibi Hasret B., "Dün biz kasada yemek yedigimiz esnada bir kadin 2 esofmanimizi kontrol ederek almis. Bize de bunu karsi komsumuz söyledi, müsterisi oldugu için bize haber verememis. Biz de kameralardan baktik. Yüz ifadesini iyice aklima kazidim. Bugün de buradan geçti. Çaldigi esofman altini giyerek buradan geçti. Görünce yakaladim, biraz bagirdim ve polise teslim ettim" dedi.

Hasret B., caddede sürekli hirsizlik olaylarinin meydana geldigini de kaydetti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.