Avcilar, Ceza Konseriyle Costu

Rap müzigin ünlü ismi Ceza, 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami’nin 98. yili kutlamalari kapsaminda Avcilar’da sahne aldi. Konser alaninin hinca hinç doldugu etkinlikte sanatçi, sevilen parçalarini seslendirdi.

Avcilar, Ceza Konseriyle Costu
Avcilar Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami kutlamalari kapsaminda Ceza konser verdi. Ispark Avcilar Meydani Açik Otoparki’nda gerçeklesen konser öncesinde, konser alani sanatçinin sevenleriyle doldu tasti. Öte yandan konser alani girisinde HES kodu sorgulamasi yapildi. Konser öncesi sahneye çikan Avcilar Belediye Baskani Turan Hançerli ise Ceza’ya çiçek ve plaket taktim etti. Sevenlerine unutulmaz bir gece yasatan Ceza, ‘Suspus’, ‘Yerli Plaka’, ‘Fark Var’ gibi sevilen parçalarini hayranlariyla birlikte seslendirdi.

“Cumhuriyeti gelecek kusaklara tasiyacagiz”

Konser öncesi konusan Avcilar Belediye Baskani Turan Hançerli, “Bu büyük bayramda Avcilar Ceza ile bulusuyor. Tüm Avcilarlilar meydanda cumhuriyetin coskusuna yarasir bir sekilde bayramimizi kutlayacagiz. Heyecanliyiz çünkü 98 yildir bizi büyüten Cumhuriyeti gelecek kusaklara tasiyacagiz. Daha da güçlendirecegiz. Bunun heyecanini ve coskusunu yasiyoruz” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.