Hekimhan Emniyet Müdürü Kiliç Göreve Basladi

Malatya’nin Hekimhan Ilçesi Emniyet Müdürlügüne getirilip göreve baslayan Recep Kiliç, “ Ilçe Emniyet Müdürlügümüzün kapilari her zaman tüm vatandaslarimiza açik olacaktir” dedi.

Hekimhan Emniyet Müdürü Kiliç Göreve Basladi
Hekimhan Ilçesi Emniyet Müdür Vekili Harun Ercan’in Malatya’nin Kale Ilçesi’ne tayininin çikmasinin ardindan Hekimhan Emniyet Müdürlügü’ne Hekimhan’da Komiser Yardimciligi görevini yürüten Recep Kiliç atandi. Haziran ayinda Komiserlik terfiini alan Kiliç, Ilçe Emniyet Müdürü olarak görevine basladi.

Kiliç yaptigi açiklamada “ Hekimhan Ilçemizde göreve basladim. Ilçe halkinin huzur ve güvenligi için gece gündüz 7/24 anlayisiyla çalisacagiz. Hâlihazirda ilçemizde mevcut olan huzur ve güven ortamini Sayin Kaymakamimizin emirleri dogrultusunda, paydas kurumlarla birlikte çalisma arkadaslarimla beraber bu mevcut olan huzur ve güven ortaminin çok daha kalici hale getirme gayreti içerisinde olacagimizi ifade etmek isterim. Ilçe Emniyet Müdürlügümüzün kapilari her zaman tüm vatandaslarimiza açik olacagi, vatandaslarimizla birlikte, birlik beraberlik içerisinde güvenli ve huzurlu günler geçirecegimizi belirtmek isterim” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.