Malatya'nin Yöresel Ürünlerinde E-Ticaret Atagi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi (TOBB) ve Hepsiburada is birliginde hayata geçen HepsiTürkiye’den yöresel ve cografi isaretli ürünler programi Malatya’da üreticilerle bulusacak.

Malatya'nin Yöresel Ürünlerinde E-Ticaret Atagi
Malatya Ticaret ve Sanayi Odasi’nin ev sahipliginde düzenlenecek program ile Malatya’da üretilen yöresel ürünlerin tüm Türkiye’de tüketicilerle bulusmasi amaçlaniyor.

Programa katilacak firmalara ve üreticilere HepsiTürkiye’den projesi kapsaminda sunulacak E-Ticaret, Pazarlama, Markalasma ve Reklam destekleri hakkinda detayli bilgiler verilecek.

HepsiTürkiye’den projesi, yöresinde ve yöreye ait üretim yapan KOBI’lerin, kadin girisimcilerin, kooperatiflerin ürünlerini e-ticarete tasiyarak ekonomik faaliyetlere katilimlarini artirmak, e-ticaret kanaliyla güçlendirmek için desteklerini sunuyor. Baslatilan is birligi zorlu pandemi döneminin etkilerinin hizla ortadan kaldirilmasina da destek vermeyi amaçliyor.

15 Ekim Cuma günü saat 14:00’da Malatya TSO Konferans Salonu’nda düzenlenecek programa, Malatya’da yöresel ürün üretimi yapan ve e-ticaret platformuna katilmak isteyen tüm firmalar davet edildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.