Kara Yollarinda Durum

Kara yollarinin yapim, bakim ve onarim çalismalari sürdürülen kesimlerinde ulasim kontrollü gerçeklestiriliyor.

Karayollari Genel Müdürlügünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Hendek-Gümüsova kavsaklarindaki üstyapi yenileme çalismalari nedeniyle Istanbul istikameti 22.00-06.00 saatlerinde kesimler halinde trafige kapatilarak, ulasim diger istikametten iki yönlü saglaniyor.

Aydin-Mugla yolunun 6-8. kilometrelerinde Çiftlikköy Kavsagi yapim çalismalari sebebiyle ulasim bölünmüs yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Kizilcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 36-40. kilometrelerinde Imrendi Alt Geçidi yapim çalismalari dolayisiyla her iki istikamet trafige kapatilarak, sürücüler servis yollarina yönlendiriliyor.

Çesmeli-İçel-Tarsus Otoyolu'nun Serbest Bölge baglanti yolu mevkisinde onarim çalismalari nedeniyle ulasim kontrollü sürdürülüyor.

Edirne-Istanbul yolunun 36-38. kilometrelerindeki (Çorlu Havalimani kesimi) üstyapi çalismalari sebebiyle Istanbul yönü trafige kapatildi. Bu kesimde ulasima diger istikametten iki yönlü izin veriliyor.

Kayseri-Nigde yolunun 36-43. kilometrelerindeki yapim ve üstyapi yenileme çalismalari dolayisiyla ulasim bölünmüs yolun bir bölümünden iki yönlü gerçeklestiriliyor.

Trabzon-Rize yolunun 43. kilometresindeki Çamburnu Tüneli'nde yapilacak elektrik sistemi bakim ve onarim çalismasi nedeniyle saat 17.00'ye kadar ulasim tek seritten kontrollü saglanacak.

Artvin-Erzurum yolunun 5-38. kilometrelerinde sev temizligi ve çelik ag uygulama çalismalari sebebiyle saat 18.00'e kadar ulasim tek seritten kontrollü devam edecek.

Seydisehir-Akseki yolunun 21-37. kilometrelerindeki yapim çalismalari dolayisiyla ulasim kontrollü sürdürülüyor.

Bartin-Kurucasile yolunun 23-25. kilometrelerinde üstyapi yenileme çalismalari nedeniyle ulasim kontrollü saglaniyor.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.