Havza YEG Yönetimi Toplandi

Havza Yerel Eylem Grubu (YEG) Dernegi yönetim kurulu toplantisi Havza YEG Baskani Sebahattin Özdemir’in baskanliginda gerçeklestirildi.

Havza YEG Yönetimi Toplandi
Havza Belediye Baskani ve Havza YEG Baskani Sebahattin Özdemir baskanliginda Havza Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen yönetim kurulu toplantisinda 6’nci Samsun Tarim Fuari’nda yapilan çalismalar, dernegin görünürlügünü arttirmak için yapilabilecek çalismalar ile 2022 çalisma programi hakkinda görüs alisverisinde bulunularak gündem maddeleri görüsüldü.

Toplantida bir konusma yapan Havza Belediye Baskani ve Havza YEG Baskani Sebahattin Özdemir Havza YEG’in Havza’nin gelisiminde önemli bir paya sahip olacagini belirterek, “Kuruldugumuz günden bu yana ilçemize katki saglamak adina çalismalarimiza ara vermeden devam ediyoruz. Biz bu dernegi tabela dernegi olarak kurmadik. Tüm amacimiz Havza’ya ve Havza insanina hizmet etmek. Havzanin onur konugu oldugu Tarim Fuari ilçemiz adina oldukça verimli geçti. Insallah ilçemizi daha iyi yerlere getirmek için tüm gücümüz ile çalismaya devam edecegiz” dedi.

Konusmanin ardindan Havza YEG Müdürü Özgür Atala tarafindan 2022 çalisma programi hakkinda bilgilendirme yapildi. Toplanti gündem maddelerinin görüsülmesi ile sona erdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.