Haliliye'de Üst Yapi Atagi

Haliliye Belediyesi, merkez ve kirsal mahallelerde yürüttügü üst yapi hizmetleri kapsaminda 2 mahallede sathi kaplama asfalt çalismalarini tamamlarken, 3 mahallede ise kilitli beton parke döseme çalismalarini devam ettiriyor.

Haliliye'de Üst Yapi Atagi
Fen Isleri Müdürlügü, ilçe genelinde yeni yol açma, bakim onarim, yol yapim çalismalarini program çerçevesinde merkez ve kirsal mahalle ayrimi gözetmeden gerçeklestiriyor. Kirsal mahallelerde sathi kaplama asfalt çalismalari yürüten Fen Isleri Müdürlügü, Karpuzlu ve Senocak mahallelerinde çalismalarini tamamladi. Merkez mahallelerde yürütülen kilitli beton parke çalismalari gerçeklestiren ekipler; Atatürk, Karsiyaka ve Sair Nabi mahallelerinde ise çalismalarini devam ettiriyor. Program dahilinde yürütülen çalismalarda, Veysel Karani Mahallesinde de alt yapi çalismalarinin tamamlanmasiyla birlikte asfalta hazirlik çalismalarina baslanildi.

Karpuzlu Mahallesinde tamamlanan çalismalarla ilgili açiklama yapan mahalle sakinleri, yapilan hizmetten duyduklari memnuniyeti dile getirdiler.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.