Toroslar'in Caddeleri Yenilendi

MERSIN – İçel Büyüksehir Belediyesi Yol Yapim Bakim ve Onarim Dairesi ekipleri, merkez Toroslar ilçesi Turgut Türkalp Mahallesindeki 204. Cadde ve Demirtas Mahallesindeki 203. Caddeyi yenileyerek vatandaslarin kullanimina açti.

Toroslar'in Caddeleri Yenilendi
İçel Büyüksehir Belediyesinden yapilan açiklamaya göre, Yol Yapim Bakim ve Onarim Dairesi ekipleri, kent genelinde yol ve kaldirim yenileme çalismalarina araliksiz devam ediyor. Bir süredir çalismalarin sürdürüldügü ilçelerden olan Toroslar’da da ekipler programli bir sekilde yol yenileme ve asfaltlama faaliyetleri yürütüyor.

204. Cadde asfaltlanarak hizmete açildi

Yol Yapim Bakim ve Onarim ekipleri, yenileme planina aldiklari Toroslar ilçesinin birçok cadde ve bulvarinda çalismalar gerçeklestiriyor. Bozuk zemin nedeniyle ulasimda sorun olusturan caddelerden biri olan Turgut Türkalp Mahallesindeki 204. Cadde, ekiplerin yenileme kapsamina aldigi noktalardan biri oldu. 300 metre uzunlugundaki caddede zemin düzenleme islemi gerçeklestiren ekipler, kisa sürede asfalt serimini tamamlayarak caddeyi vatandaslarin kullanimina sundu.

203. Caddede bin 300 metrelik yol yenilendi

Demirtas Mahallesindeki bin 300 metrelik 203. Caddede de çalisma yapan ekipler, yolun tamamini yeniledi. Daha önce caddede 6 bin 300 metrekarelik kaldirim çalismasi yapan ekipler, yipranmis asfalt zeminin sökülmesinin ardindan sicak asfalt serim çalismalarini tamamlayarak yolu kullanima açti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.