Tayini Çikan Müdüre Veda Yemegi

Bilecik Tarim ve Orman Il Müdürlügü Çayir Mera ve Yem Bitkileri Sube Müdürü olarak görev yapan Hasan Öz’ün onuruna, Eskisehir’e tayin olmasi münasebetiyle veda yemegi düzenlendi.

Tayini Çikan Müdüre Veda Yemegi
Bilecik Tarim ve Orman Il Müdürü Necmettin Yoldas’in yani sira Bilecik Il Müdür Yardimcisi Mustafa Demirbas ile Bilecik Il Müdür Yardimcisi Erkal Gedikli, Bilecik il, ilçe ve sube müdürleri ve personelinin katilimiyla gerçeklesen yemekte keyifli ve duygu dolu anlar yasandi. Il Müdürü Yoldas yemek öncesi yaptigi konusmada "Arkadasimizla ayni çati altinda görev yapmaktan öte memuriyetimizin ilk yillarinda beraber görev yapmis olmaktan oldukça mutlu oldugumu belirtmek isterim. Sube Müdürümüz bir çalisma arkadasindan öte kardes niteliginde olmustur benim için. Kendisi Ilimizde yaptigi görevi süresince güzel ve basarili isler ortaya çikarmis bir arkadasimizdi. Bugüne kadar verdigi hizmetlerden dolayi kendisine tesekkür eder ve bundan sonraki memuriyet hayatinda basarilar dilerim” ifadelerini kullandi.

Çayir Mera ve Yem Bitkileri Sube Müdürü Hasan Öz ise; Bilecik’te görev yapmaktan duydugu memnuniyeti dile getirerek, kendisine bu imkani saglayan Il Müdürü Yoldas’a çok tesekkür ettigini, Tarim ve Orman Bilecik Il Müdürlügü ailesinin bir parçasi olmaktan mutlu oldugunu, burada geçirdikleri günleri, buradaki birlik ve beraberligi hiç unutmayacagini söyledi.Öte yandan Il Müdürü Yoldas’in, Çayir Mera ve Yem Bitkileri Sube Müdürü Hasan Öz’e plaket takdim etmesinin ardindan veda yemegi toplu hatira fotografi çekilmesi ile sona erdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.