Süphe Üzerine Durdurulan Araçtan Uyusturucu Çikti

Düzce Il Emniyet Müdürlügü Narkotik Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü ekipleri devriye attiklari sirada süphe üzerine durdurduklari araçta metanfetaminden ecstacy haplara kadar çesitli ve çok miktarda uyusturucu madde çikti. Otomobilde bulunan 2 kisi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Süphe Üzerine Durdurulan Araçtan Uyusturucu Çikti
Düzce Il Emniyet Müdürlügü Narkotik Suçlarla mücadele Sube Müdürlügü ekipleri devriye attiklari sirada Merkeze bagli Fatih Mahallesi’nde süpheli hareketleri olan bir otomobili durdurdular. Ekipler, otomobilde yaptiklari aramada ve araçta bulunan 2 sahis üzerinde yaptiklari aramada 2 parça halinde 45 gram metamfetamin maddesi, 3 parça halinde 5 gram esrar maddesi, 98 adet Extacy hap, 48 adet Sentetik Ecza, 1 adet 7,65 çapinda ruhsatsiz tabanca ve 4 adet fisek yakaladilar.

Sahislari gözaltina alarak Düzce Il Emniyet Müdürlügüne götüren polis ekipleri, burada tamamlanan islemlerinin ardindan adliyeye sevk ettiler. Sahislar Uyusturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan çikartildiklari Sulh Ceza Hakimligi’nce tutuklanarak cezaevine teslim gönderildiler.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.