'Doga Ve Insan' Sergisi Açildi

Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. Durmus Günay Kütüphanesi’nde “Doga ve Insan” baslikli Zonguldak Fotograf Dernegi (ZFD) üye sergisi düzenlendi.

'Doga Ve Insan' Sergisi Açildi
Çok sayida fotografin yer aldigi sergide ZFD üyelerinden I. Kerem Öztürk, Osman Demir, Nilüfer Ünal, Engin Demirci, Demet Ülke r, Mustafa Cem Aygün, Gündüz Anil, Muhammet Örenli, Bekir Ilkay Öztürk, Safak Tortu, Can Çetin, Erol Ünal, Emre Yazici, Tülin Yücesan, Cemil Kaya, Alaaddin Kara, Nergiz Çebi, Muhammet Inam, Turan Kurt, Serkan Papila, Dogus Irtegüv, Muhammet Yildiz, Engin Komsu, Güner Yaskan, Ersin Kosan, Nadir Özsoy, Mehmet Çakir, Yunus Emre Güner, Füsun Cömert’in fotograflari yer aldi.

Bir hafta boyunca ziyaretçilere açik olacak olan serginin açilisina Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufali, Rektör Yardimcilari Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, Prof. Dr. Veysel Haktan Özaçmak, Prof. Dr. Seyfullah Kara, Genel Sekreter Vekili Mustafa Inan, Kütüphane Daire Baskani Osman Demir, Mühendislik Fakültesi Dekani Prof. Dr. Ismail Hakki Özölçer, çok sayida akademik ve idari personel ile ögrenciler katildi.

Sergi açilisina ev sahipligi yapan ve fotografi ile de sergide yer alan Kütüphane Dokümantasyon Daire Baskani Osman Demir; pandemi sonrasi okullarin açilmasindan duydugu memnuniyeti dile getirerek, kütüphanede yeniden ögrencinin olmasi ve böyle güzel etkinliklere tekrardan baslanilmasini ve bunun da ev sahipligini yapmalarinin sevincini yasadiklarini söyledi.Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufali sergideki konusmasinda, sergi açilisinda bulunmaktan ve güzellikleri paylasmaktan duydugu memnuniyeti dile getirerek, dogasever biri olarak ülkede yapilan kültürel ve sanatsal çalismalara verdigi öneme degindi. Rektör Çufali, doganin fotograflanmasinin insana iyi gelen tarafi oldugunu belirterek serginin hazirlanmasina katki sunan ve degerli eserlerin ortaya çikmasinda emegi geçen herkese tesekkür etti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.