Baskan Palancioglu'ndan Ögrencilerle Ingilizce Söylesi

Melikgazi Belediye Baskani Dr. Mustafa Palancioglu, Mustafa Eminoglu Anadolu Lisesi 12. sinif ögrencilerinin kariyer dersine katilarak ögrencilerle Ingilizce söylesi yapti.

Baskan Palancioglu'ndan Ögrencilerle Ingilizce Söylesi
Ögrencilerle Ingilizce sohbet ederek, gelecek planlarina dair tavsiyelerde bulunan Baskan Dr. Mustafa Palancioglu, "Ögrencilerimize farkli bir vizyon katmak ve bir dilin ne kadar önemli oldugunu anlatmak istedim. Yurtdisindaki imkânlardan bahsettim. Yabanci dili veya ilgileri olan bir seyi en iyi sekilde ögrenmelerini tavsiye ettim. Güzel bir deneyim oldu. Rabbim tüm ögrencilerimize hayirli yazgilar yazsin, basarilar, muvaffakiyetler versin. Saglik ve huzur içinde güzel konumlara gelsinler. Çünkü gençlerimizin iyi konuma gelmesi öncelikle aile, daha sonra da toplum için çok önemli bir deger olacaktir. Bu ülkenin gelecegini sizlere teslim edecegimiz için egitim sektörü ile alakali çok yogun bir gayret sarf ediyorum. Ülkenin birlik ve beraberliginin korunmasinda ve devam etmesinde gençlerimize çok is düsüyor. Türkiye’nin gelecegi iyi olacaksa bu gençlerimizin elinde. Bu kapsamda gençlerimizin de enerjisi ve karsilikli sohbetiyle çok güzel bir söylesi yaptik. Kiymetli ögretmenlerimiz ve genç kardeslerimize tesekkür ediyorum” dedi.

Ögrencilerin kendisine sordugu sorulara yanit veren Baskan Dr. Palancioglu, söylesi sonrasi ögrencilerle sohbet ederek fotograf çektirdi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.