Çamaşır makinasından ceset çıktı!

İstanbul Fatih'teki bir evin banyosunda, üzeri betonla kapatılmış çamaşır makinesinin içinde, bir bavula yerleştirilmiş olarak bulunan cesedin Tunuslu Rochdi Teboulbi’ye ait olduğu belirlendi. Teboulbi’nin, 20 gün önce, evdeki arkadaşlarıyla uyuşturucu aldıktan sonra fenalaşarak hayatını kaybettiği öne sürüldü

Çamaşır makinasından ceset çıktı!
İstanbul Fatih'teki bir evin banyosunda, üzeri betonla kapatılmış çamaşır makinesinin içinde bulunan cesedin, 50 yaşındaki Tunuslu Rochdi Teboulbi'ye ait olduğu belirlendi.

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, İskenderpaşa Mahallesi Kızanlık Caddesi'ndeki bir evin banyosunda, üzeri betonla kapatılmış çamaşır makinesinde, bavul içinde Teboulbi'nin cesedinin bulunmasına ilişkin olarak aynı evde gözaltına alınan Muhammed Eymen El M. (31), Sami A. (50) ve Necla M. (30) Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne getirildi.

Çamaşır makinasından ceset çıktı!

'KALP MASAJI DA YAPTIK AMA ÖLDÜ' İDDİASI

Şüpheli Muhammed Eymen El M'nin emniyetteki ilk ifadesinde, yaklaşık 20 gün önce Fatih'te evde uyuşturucu madde kullandıkları sırada Teboulbi'nin fenalaştığını, kendisine kalp masajı yaptıklarını ancak hayatını kaybettiğini söylediği öğrenildi.

Çamaşır makinasından ceset çıktı!

MAKİNENİN TAMBURUNU SÖKMÜŞLER

Zanlının ayrıca, arkadaşlarının ölmesi üzerine korktuklarını, cesedi bir bavula koyup, tamburunu söktükleri çamaşır makinesinin içine bavulla koyup, banyonun zeminine gömdüklerini itiraf ettiği belirtildi.

Çamaşır makinasından ceset çıktı!

ÖNCE KAÇTI, SONRA VİCDAN AZABI ÇEKİP ANLATTI


El Münir'in, olaydan sonra Tunus'a döndüğü, birkaç hafta sonra vicdan azabı çekip durumu annesine anlattığı, annesinin durumu polise bildirmesi gerektiğini söylemesi üzerine Türkiye'ye dönüp olayı polise anlattığı ortaya çıktı.

Çamaşır makinasından ceset çıktı!

İLK İNCELEMEDE KALP MASAJI BULGUSU

Adli Tıp Kurumu'na bavul içerisinde götürülen cesette yapılan ilk incelemede, kalp masajı yapıldığına dair de bulguya ulaşıldığı ifade edildi.

Gözaltındaki şüphelilerin Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri sürüyor.