Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa

AFYONKARAHİSAR -Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü dolayısıyla Çiğiltepe Şehitliği’ne yürüyüş düzenledi.

Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü dolayısıyla AFDOS Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çevik’in ekip liderliğinde Çiftliktepe Şehitliği'ne yürüyen dernek üyeleri, şehitleri rahmet ve saygıyla andı.

Yürüyüş sonunda saygı duruşunda bulunarak, İstiklal Marşı okudu.

Faaliyette katılımcılara Albay Reşat Çiğiltepe ve birliğiyle ilgili de bilgiler verildi.

- Yaşlılar Haftası etkinlikleri

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde Yeniyol İlkokulu öğrencileri, Yaşlılar Haftası dolayısıyla ilçedeki Buhurcular Huzurevi’ni ziyaret etti.

Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen ziyarette minik öğrenciler ve sınıf öğretmenleri huzurevi sakinlerinin günlerini kutladı.

Yeniyol İlkokulu Müdür Yardımcısı Özcan Tok, yaptığı açıklamada, "Öğrencilerde farkındalık oluşturmak ve yaşlıya saygıyı anlatmak adına böyle bir ziyaret programı düzenledik. Büyüklerine karşı saygılı ve yardım sever bir nesil yetiştirmek için öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitiyoruz." ifadelerini kullandı.

- AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Özkaya:

Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, İscehisar Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Karadeniz'in vefat eden babasının mevlit yemeğine katılarak taziyelerini iletti.

Özkaya, İscehisar'daki programları kapsamında belediyeyi de ziyaret ederek, Başkan Mustafa Çibik ile belediyede hazır bulunan Kaymakam Muhammet Öztabak ve AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen'den ilçe hakkında bilgiler aldı.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.