Bahçeli: Terörü tüm gücümle lanetliyorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Terörü tüm gücümle lanetliyor, Türkiye'nin bu badire dolu zulmet ve zillet günleri mutlaka aşacağına yürekten inanıyorum" dedi.

Bahçeli: Terörü tüm gücümle lanetliyorum
Bahçeli, Twitter hesabından Diyarbakır'da polis servis aracının geçişi sırasında terör örgütü PKK tarafından düzenlenen ve 7 polisin şehit olduğu, 13 polis memuru ile 14 sivilin yaralandığı saldırıya ilişkin paylaşımda bulundu.

Bahçeli, şunları kaydetti: "Şehitlerimize ve hayatlarını kaybeden sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Hayatlarını kaybeden evlatlarımızın ailelerine, Türk polis teşkilatına ve milletimize sabır ve başsağlığı temenni ediyorum. Yaralı olup da halen tedavi altında bulunanlara acil şifalar niyaz ediyorum. Terörü tüm gücümle lanetliyor, Türkiye'nin bu badire dolu zulmet ve zillet günleri mutlaka aşacağına yürekten inanıyorum. Hain emel ve hedeflere karşı Türk milleti tam bir kenetlenmeyle, tam bir birliktelik şuuruyla cevap verecek, saflarımız asla bozulmayacaktır. Milli vakar, felaket senaryolarında ne yazıyorsa yırtacak, şiddeti rehber yapan teröristlere ve sahiplerine bu aziz vatanı dar edecektir."