Nazlı Hamarat Darp Edildi Mi ?

Nazlı Hamarat’ın, ’Beni darp etti’ dediği sevgilisi Doruk Haybat, medyada sansasyon için kullanıldığını öne sürerek, "Nazlı bana saldırdı" dedi.

Nazlı Hamarat Darp Edildi Mi ?
Nazlı Hamarat, geçtiğimiz cumartesi günü, sosyal medyadan sevgilisi Doruk Haybat’ın kendisini darp ettiğini ileri sürmüştü. Hamarat, sayfasına ’Az önce canımı zor kurtardım Doruk Haybat tarafından şiddete maruz kaldım bunlar sadece elime (yüzümü korumak için) aldığım darbeler birinden kurtuldum derken bir tane daha şiddet taraftarıyla tanışmak ne acı bu da benim kaderim mi acaba yine polis yolları göründü sana nazli yine ölebilirdin Allah korudu seni deyip halime şükrediyorum. Yine bu kare mazide kaldı ne acı’ yazdı. Olay sonrası Doruk Haybat, sessizliğini Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programına bozdu. İlk kez konuşan Mimar Doruk Haybat, asıl Nazlı Hamarat’ın kendisine saldırdığını açıkladı."NAZLI BENİMLE FLÖRT EDİNCE EŞİ EMİR MÜDAHALE ETTİ"

Haybat, “Ben mimarım. Nazlı Hamarat’la 2005’te ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla tanıştık. O dönem Nazlı’nın çapkın olduğu dönemdi, arkadaşlığın ötesinde yakındık ama hiçbir zaman sevgili olmadık. Son olarak biz geçen Ağustosta konuştuk. Bizi tanıştıran arkadaşım ‘Nazlı eşinin şiddetine maruz kalmış, sahipsiz kaldı. Keşke geçmişte onunla evlenseydin’ dedi.

Ben de o günlerde Nazlı’ya ulaştım. ’Yalnız değilsin, yardıma ihtiyacın varsa ben ederim’ mesajını attım. O durum Nazlı tarafından flörtleşmeye döndü. Hatta Emir olaya müdahale etti. ’Eşimi bir daha arama’ dedi.

Ben de evlilik kurumuna saygımdan Nazlı’yla görüşmeyi kestim. Emir vefat edince Nazlı’ya başsağlığı diledim ve ’Emir’le yıldızımız hiç barışmadı ama hiçkimse böyle bir ölümü hak etmiyor’ mesajını attım. Sonra bana dertleşmeye geldi. Sonra tekrar aramızda bir kıvılcım başladı” diye konuştu."NAZLI’YA TEK BİR FİSKE BİLE ATMADIM"

Nazlı’ya tek bir fiske bile vurmadığını belirten Haybat, "Bir insan bir insana saldırmak istiyorsa elini tutmaz, bileğini tutuyorsa vurmasını engellemek içindir. Zaten Nazlı’nın suratında bir tokat bir fiske izi olsaydı, instagramdan o anda hemen fotoğraf paylaşırdı. Olay sonrası meseleyi uzatıp benimle barışacağını bildiğim için hemen diğer odaya geçtim. Yüzünü dahi görmek istemedim” dedi."TELEFONUMU PARÇALADI"

Hamarat’ın telefonunu parçaladığını belirten Haybat, “3 katlı bir evimiz var. Ailem alt katta, ben de Nazlı’yla en üst katta kalıyordum. Olay gününün akşamı Nazlı erken yatmıştı. Benim Esin isimli eski bir kız arkadaşım var. Nazlı uyuduktan sonra vakit bulup telefonuma baktım. Bana şarkı yollamıştı Esin, ben de ona güzel ada görüntüleri olan bir klip yolladı. Sabah ben banyodayken Esin, bana ’Bir gün belki buralara kaçarız’ diye mesaj yazmış. Nazlı da bu mesajı görmüş. Ben duştan çıkınca ’Esin’le yazışmışsın, ben bu evden gidiyorum’ dedi.

Ben durumu izah etmeden inanılmaz küfürler etmeye başladı.

Aldı telefonu duvara fırlattı, telefon duvardan sekti. Bu sefer telefonu alıp kafama fırlattı. Kafamı çekince telefon yine duvardan sekti. Üzerime yürüyünce kollarını tuttum. Elimde yüzük de yoktu. O tırnak izleri nasıl oluştu anlamış değilim. Aşağıya doğru bağırdı annem ve babam geldi. Ben hemen diğer odaya geçtim. Bana gelip ’Polisler geldi, ifade verecek misin?’ diye sordu. Ben de kendisinin ne istiyorsa yapması gerektiğini söyledim. Ben de ‘Gerekirse karakola giderim’ dedim. Ardından menajeri Alpay, gelip eşyalarını topladı ve beraber gittiler” diye konuştu."O BANA SALDIRDI, BEN DEĞİL"

Medyada sansasyon oluşturmak için kendisinin kullanıldığını belirten Haybat, "Benim yanımdan kalkıp TV programına çıkıp eski eşini anlatıp durdu. Ben eğer dediği gibi alkolik ve psikopat biri olsam buna izin verirdim. Ben bu olayda adım geçsin istemiyor ama o hala sosyal medyadan olayı zorluyor. Çok da inandırıcı olmadığı için kimse ilgilenmiyor. Yok eline tırnak atmışım. Olacak iş değil. Erkekler tırnak mı atar kavgalarda... Bir de düz mantık eski kız arkadaşından mesaj gelmiş, ben mi Nazlı’ya saldırırım yoksa o mu bana? O bana saldırınca ellerini sert şekilde tuttum ama boğazını sıkmak, canını almaya çalışmak falan sözkonusu bile değil. Nazlı hanımın yolu açık olsun, inşallah piyasaya çıkaracağı single’ı çok satar. İnşallah bu kadar hokkabazlıkları boşa gitmez. Dizi ve filmlerde oynamak için her şeyi yapacağını biliyordum ama olayın dönüp dolaşıp beni bulacağını tahmin etmemiştim. Bu olaylardan pirim elde etme derdinde ama kimse yemiyor. Kesinlikle bir daha Nazlı Hamarat’la adımın geçmesini istemiyorum” dedi.

Kaynak: İHA