Yılbaşında Süpriz Evlenme Teklifi

Kayseri'de 23 yaşındaki Mustafa Abdurrahman Nazlı, arkadaşlarının da yardımıyla hazırladığı pankart ile kız arkadaşı Funda Akkoç'a evlilik teklifi yaptı.

Cumhuriyet Meydanı'na Nazlı ve Akkoç'tan önce gelen arkadaşları ile Mustafa Nazlı'nın yakınları daha önceden hazırladıkları "Sana ömür boyu başımın etini yeme fırsatı sunuyorum" yazılı pankartı astılar.
Pankartın asılı olduğu alana gelen çifti burada arkadaşları karşıladı. Gelişmelerden haberi olmayan Funda Akkoç, evlilik teklifinin olduğu pankartı gördüğünde şaşkınlığını gizleyemezken alanda bulunan arkadaşları çiftin heyecanına meşale yakarak, konfeti patlatarak ortak oldu.
Mustafa Abdurrahman Nazlı, "Sana ömür boyu başımın etini yeme fırsatı sunuyorum" yazılı pankartın önünde diz çökerek Funda Akkoç'a bir de sözlü evlilik teklifinde bulundu.
Funda Akkoç'tan "evet" yanıtını alan Mustafa Nazlı, Akkoç'un parmağına yüzük taktı.
Daha sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Nazlı, "Çok mutluyum. 2014 yılını mutlu bir şeklide tamamladık ve 2015 yılına mutluluğumuz katlanarak girdik. İyi ki hayatımda var" dedi.

Evlilik teklifi alan Akkoç da "Ben buradaki herkese teşekkür ediyorum, bu saatte buraya kadar gelmişler. Özellikle Mustafa'ya çok teşekkür ediyorum. Bir evlenme teklifi bekliyordum ama bu kadar büyük bir şey beklemiyordum. Çok mutluyum" şeklinde konuştu.


Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI