USD (Alış - Satış) : 7,40 - 7,41 EURO (Alış - Satış) : 9,00 - 9,02

AK Parti'de 13 ilin ilçe adayları belli oldu

AK Parti belediye başkan adaylarını bugün Parti Genel Merkezi'nde açıkladı.

Siyaset / 21 Ocak 2014 Salı 13:17
AK Parti'de 13 ilin ilçe adayları belli oldu

AK Parti; Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa illerine bağlı ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

AK PARTİ'NİN AĞIR TOPLARI GENEL MERKEZDE

Aday tanıtımının yapılacağı AK Parti Genel Merkezi'nde müthiş bir yoğunluk yaşandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Melih Gökçek, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Galip Ensarioğlu da genel merkeze geldi.

AK PARTİ ANKARA İLÇE ADAYLARI

Altındağ: Veysel Tiryaki

Akyurt: Gültekin Ayantaş

Ayaş: Bülent Taşan

Bala: İbrahim Gürbüz

Beypazarı: Tuncer Kaplan

Çankaya: Barış Aydın

Çamlıdere: Hazım Caner Can

Çubuk: Tuncay Acehan

Elmadağ: Gazi Şahin

Etimesgut: Rıza Gezer

Evren: Abdulkadir Demirci

Gölbaşı: Fatih Duruay

Güdül: Havva Yıldırım,

Haymana: Hacı Aysu,

Kalecik: Filiz Ulusoy,

Kazan: Lokman Ertürk,

Keçiören: Mustafa Ak

Kızılcahamam : Muhittin Güney

Mamak: Mesut Akgül

Nallıhan: Mehmet Mete

Polatlı: Yakup Çelik

Pursaklar: Selçuk Çetin

Şereflikoçhisar: Ferda Polat

Sincan: Mustafa Tuna

Yenimahalle: Adem Ceylan


AK PARTİ BURSA İLÇE ADAYLARI

Nilüfer Mustafa Esgin

Harmancık: Mustafa Çetinkaya

Büyükorhan Hasan Taş

Orhaneli İrfan Tatlıoğlu

Karacabey Ali Özkan

Keles Metin Teke

Gürsu Cüneyt Yıldız

İznik Osman Sargın

Yıldırım İsmail Hakkı Edebali

Osmangazi Mustafa Dündar

Gemlik Refik Yılmaz

Yenişehir Süleyman Çelik

Mustafakemalpaşa Sadi Kurtulan

Kestel Yener Acar

İnegöl Alinur Aktaş

Mudanya Arif Bayrak

Orhangazi Neşet Çağlayan


AK PARTİ MALATYA İLÇE ADAYLARI


Battalgazi-Selahattin Gürkan

Yeşilyurt-Hacı Uğur Polat

Akçadağ-Ali Kazgan

Arapgir-Haluk Cömertoğlu

Arguvan-Vahap Doğan

Hekimhan-Kemal Deniz

Darende -Dr. Süleyman Eser

Doğanşehir- Vahap Küçük

Doğanyol- Recep Gülbey

Kale- Cemal Akdemir

Kuluncak- Mehmet Boyraz

Pütürge-Mehmet Polat

Yazıhan- Nevzat Öztürk


AK PARTİ  KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI

Onİki Şubat: Hanefi Mahçiçek

Dulkadiroğlu: Necati Okay

Elbistan: Durmuş Küçük

Andırın : Baki Tezcan

Afşin: Mehmet Fatih Güven

Göksun : Hüseyin Coşkun Aydın

Pazarcık : Yakup Hamdi Bozdağ

Türkoğlu: Osman Okumuş

Ekinözü : Nuri Çeleğen

Nurhak : Ali Uzun

Çağlayancerit: Üzeyir Kızılseki


AK PARTİ KOCAELİ İLÇE ADAYLARI

İzmit: Nevzat Doğan

Derince: Ali Haydar Bulut

Körfez: İsmail Baran

Başiskele: Hüseyin Ayaz

Gebze: Adnan Köşker

Karamürsel: İsmail Yıldırım

Gölcük: Mehmet Ellibeş

Darıca: Şükrü Karabacak

Kartepe: Hüseyin Üzülmez

Çayırova: Şevki Demirci

Dilovası: Ali Totar

Kandıra: Ünal Köken


AK PARTİ KAYSERİ İLÇE ADAYLARI

Akkışla: Ali Ergül

Bünyan: Şinasi Gülcüoğlu

Develi: Mehmet Cabbar

Felahiye: Vural Coşkun

Hacılar: Doğan Ekici

İncesu: Zekeriya Karayol

Kocasinan: Mustafa Çelik

Melikgazi: Memduh Büyükkılıç

Özvatan: Nasip Aksoy

Pınarbaşı: Yusuf Kemal Altıparmak

Sarıoğlan: Ali Taştan

Sarız: Ömer Akpınar


AK PARTİ
GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI

Araban: Mehmet Özdemir

Islahiye: Kemal Vural

Karkamış: Nuh Kocaarslan

Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan

Nurdağı: Mehmet Yıldırır

Oğuzeli: Süleyman Akgün

Şahinbey: Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Şehitkamil: Mehmet Rıdvan Fadıloğlu

Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu


AK PARTİ ANTALYA İLÇE ADAYLARI

Akseki: İsmet Uysal

Aksu: Halil Şahin

Alanya: Hasan Sipahioğlu

Demre: Süleyman Topçu

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Elmalı: Ümit Öztekin

Finike: Nail Dülgeroğlu

Gazipaşa: Adil Çelik

Gündoğmuş: Mehmet Özeren

İbradı: Muharrem Kaya

Kaş: Halil Kocaer

Kemer: Yusuf Uras

Kepez: Hakan Tütüncü

Konyaaltı: Remzi Sadi

Korkuteli: Mustafa Akdeniz

Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya

Manavgat: Recep Barut

Muratpaşa: Cihan Bulut

Serik: Ramazan Çalık


AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI

Beylikova: Özkan Alp

Çifteler: Metin Özen

Günyüzü: Mehmet Remzi Arayıt

Han: Mutafa Pekak

Odunpazarı: Nevzat Önder

Tepebaşı: Orhan Soydaş

İnönü: Kadir Bozkurt

Mahmudiye: Ayşe Güney


AK PARTİ DİYARBAKIR İLÇE ADAYLARI

Bağlar: Alaattin Parlak

Bismil:Ali İhsan Merdanoğlu

Çermik:Mehmek Akdağ

Çınar:Mehmet Ali Arzu

Çüngüş: Zebeyir Arslanca

Dicle:Mehmet Faysal Ensarioğlu

Eğil:Mehmet Karataş

Ergani:Abbas Hüseyinoğlu

Hani:Mehmet Fatih Kayhan

Hazro:Faruk İncel

Kayapınar:Mehmet Zülküf Güneli

Kocaköy:Mehmet Tahir Kılıç

Kulp:Abdullah Özgen

Lice:Mehmet Sait Demir

Silvan:Garip Gündoğdu

Sur:Abdurrahman Kurt

Yenişehir: Sıbgatullah Seydaoğlu


AK PARTİ MANİSA İLÇE ADAYLARI

Ahmetli: Ahmet Alhan

Akhisar:Salih Hızlı

Alaşehir:Adnan Özdişçi

Demirci:Selami Selçuk

Gölmarmara:Kamil Öz

Gördes:Muhammed Akyol

Kırkağaç:Yaşar İsmail Gedüz

Köprübaşı:Zafer Mergen

Kula:Selim Aşkın

Salihli:Hüsnü Tuğrul

Sarıgöl:Ali Aybal

Saruhanlı:Hüseyin Yaralı

Selendi:Muhammed Akcan

Soma:Hasan Ergene

Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik

Turgutlu:Mustafa Serhat Orhan

Yunusemre:Mehmet Çerçi


AK PARTİ KONYA İLÇE ADAYLARI

Ahırlı: İsa Akgül

Akören: Muzaffer Tuzlukçu

Akşehir: Salih Akkaya

Altınekin: Ali Poçan

Beyşehir: Murat Özaltun

Bozkır: İbrahim Gün

Cihanbey: Mehmet Kale

Çeltik: Mehmet Ekizoğlu

Çumra: Mehmet Oğuz

Derbent: Hamdi Acar

Derebucak: Ahmet Kısa

Doğanhisar: Möer Kayhan

Emirgazi: Süleyman Kaygısız

Ereğli: Özkan Özüven

Güneysınır: İsmail Özcan

Hadim: Ahmet Hadimoğlu

Halkapınar: Mesut Önder

Hüyük: Mehmet Şahin

Ilgın: Halil İbrahim Oral

Kadınhan: Mehmet Nuri Ödük

Karapınar: Mehmet Yaka

Karatay: Mehmet Hançerli

Kulu: Ahmet Yıldız

Meram: Fatma Toru

Sarayönü: Nafiz Solak

Selçuklu: Uğur İbrahim Altay

Seydişehir: Mehmet Tutal

Taşkent: Osman Arı

Tuzlukçu: Mustafa Sak

Yalınhüyük: Hasan Koçer

Yunak: Abdullah Emre Demirhan


AK PARTİ DENİZLİ İLÇE ADAYLARI

Acıpayam: Hulusi Şevkan

Babadağ: Salim Demirezen

Baklan: Yusuf Gülsever

Bekilli: Yaşar Halil Yiğit

Beyağaç: Mustafa Akçay

Bozkurt: Ali Kavsara

Buldan: Ahmet Kırık

Çal: Osman Saruhan

Çameli: Cengiz Arslan

Çardak: Mahmut Öztürk

Çivril: Gürvan Güven

Güney: Halil Ayhan

Honaz: Turgut Devecioğlu

Kale: Erkan Hayla

Merkezefendi: Muhammed Subaşıoğlu

Pamukkale: Hüseyin Gürlesin

Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş

Serinhisar: Mehmet Kobaş

Tavas: Turhan Veli Akyol



Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı