Bozkurt MHP Başkanı Yeniledi

Milliyetçi Hareket Partisi Bozkurt ilçe yönetiminde yerel seçim hazırlığı nedeni ile ilçe başkanlığı ve yönetim kurulunda değişiklik yapıldı.

Bozkurt MHP Başkanı Yeniledi
Bozkurt Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısı ile ilçe başkanı Mustafa Birim, sekreter Kadir Cihan ve yönetim kurulu üyesi Mustafa Erkan 30 Mart 2014’te yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Belediye Meclis üyeliği ve İl Genel Meclis üyeliği aday adaylığı için görevlerinden istifa ettiler. İstifalar ile boşalan yönetim kurulu üyeliklerine Aziz Baş, Osman Nur Derya ve Hasan Mocan getirildi.

Yönetim kurulu üyeleri arasında yapılan seçimde ise İbrahim Demir oy birliği ile yeni ilçe başkanı seçildi

Parti binasında gazetecilere açıklama yapan yeni başkan Demir, “Başkanlığa bizi layık gören yönetim kurulu üyelerime teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım önce Milletimiz, Bozkurt’umuz ve partimiz için çalışmalarımıza var gücümüz ile devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi

Sosyal medyada çıkan haberlerin asılsız olduğuna da dikkat çeken İbrahim Demir, “Son günlerde aslı astarı olmayan bazı haberler sosyal medyada bazı şahıslar tarafından yazılıp çizilmektedir. Bugün itibari ile MHP Bozkurt ilçe teşkilatımız Belediye başkan adayını henüz belirlememiştir. Halkımız bu uydurma haberlere itibar etmesin” dedi

Demir, “İlçemize gönül verenler bilsinler ki, Belediye Başkanlığını 2014 mahalli idareler seçimlerin de MHP’nin kazanacağından hiç şüphemiz yoktur. Seçimlerin sıcak, kucaklayıcı, ötekileştirmeyen ve demokratik bir ortamda olmasını temenni etmekteyiz. Allah(cc) yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI