USD (Alış - Satış) : 8,27 - 8,28 EURO (Alış - Satış) : 9,96 - 9,98

Chp‘nin Tam Aday Listesi

CHP‘nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.

Yaşam / 11 Nisan 2011 Pazartesi 19:33
Chp‘nin Tam Aday Listesi

Yüksek Seçim Kuruluna gönderilen liste şöyle:

ADANA

1- Osman Faruk Loğoğlu           

2- Ümit Özgümüş           

3- Turgay Develi            

4- Ali Demirçalı         

5- Zeynep Canan Billor            

6- Hüseyin Keser             

7- Arif Sezer             

8- Rıza Mete              

9- Müzeyyen Şevkin            

10- Mehmet Salıcı            

11- Doğa Çiğdemoğlu        

12- Orhan Toklu             

13- Murat Öztanrıöver       

14- Soner Anafarta          

   

ADIYAMAN

1- Salih Fırat             

2- Ali Coşkun            

3- Zeynal Bakır             

4- Murat Erdem             

5- Mehmet Karahan           

  

AFYONKARAHİSAR

1- Ahmet Toptaş            

2- Hatice Gök               

3- Bekir Kasap             

4- Şerif Ceylan            

5- Mehmet Tuğrul Akkuş             

     

AĞRI      

1- Seyfeddin Çelik             

2- Selahattin Daşkaya           

3- Şefika Öner              

4- Kürşat Koç               

AKSARAY

1- Mahmut Öztürk            

2- Özlem Güneş             

3- Muammer Dilek             

AMASYA

1- Ramis Topal             

2- Ali Özdemiroğlu       

3- Devrim Ersoy             

  

ANKARA  1. Bölge

1- Süleyman Sencer Ayata             

2- Mehmet Emrehan Halıcı            

3- Emine ülker Tarhan            

4- Aylin Nazlıaka          

5- Bülent Kuşoğlu           

6- Levent Gök               

7- Emre Doğan             

8- İlyas Güven Eroğlu            

9- Veli Özdemir           

10- Bayraktar Bayraktar         

11- Necati Yılmaz            

12- Faruk Özdemir           

13- Aysin Tektaş keskin     

14- Gamze Şengel            

15- Engin Balım             

16- Çetin Canbazoğlu        

     

ANKARA 2. Bölge

1- Ayşe Gülsün Bilgehan          

2- İzzet Çetin             

3- Sinan aydın Aygün             

4- Gökhan Günaydın          

5- Seyhan Erdoğdu           

6- Ekrem Kerem Oktay             

7- Alper Taşdelen          

8- Alirıza Erbay             

9- Ali Arif Özzeybek          

10- Onur Bayar             

11- Hüseyin Çelebi Ercan             

12- Turhan İçli              

13- Aykut Fındıkçı          

14- Faruk Yıldırım          

15- Cenk Küpeli            

  

ANTALYA

1- Deniz Baykal            

2- Osman Kaptan            

3- Gürkut Acar              

4- Yıldıray Sapan             

5- Arif Bulut             

6- Hakan Şimşek            

7- Sevgi Doğan             

8- Alican Deveci            

9- Aydın Özer              

10- Mihriye Bozbay            

11- Osman Fevzi Orakçal           

12- Mehmet Ali Yılmaz            

13- Levent Kıldır            

14- Ahmet Daloğlu           

ARDAHAN

1- Ensar Öğüt              

2- Metin Demir             

ARTVİN

1- Uğur Bayraktutan       

2- Yüksel Çorbacıoğlu       

   

AYDIN

1- Bülent Tezcan            

2- Metin Lütfi Baydar            

3- Osman Aydın             

4- Ferda Çağlar Erkut             

5- Hüseyin Yıldız            

6- Mehmet Fatih Atay              

7- Özlem Burcu Uğan Sevim        

     

BALIKESİR

1- Namık Havutça           

2- Ayşe Nedret Akova             

3- Haluk Ahmet Gümüş             

4- Ahmet Akın              

5- Hasan İşgüzar           

6- Hüsnü Erol              

7- İrfan Barış             

8- Ömür Mustafa Boyuer            

     

BARTIN

1- Muhammet Rıza Yalçınkaya        

2- Meliha Okutay            

BATMAN

           

1- Faris Özdemir           

2- Mehmet Can Avcı              

3- Mehmet İhsan Erman             

4- Vehbi Ağaya             

     

BAYBURT    

1- Hacı Dursun Yaşaroğlu         

BİLECİK 

1- Yaşar Tüzün             

2- Sungur Turan             

BİNGÖL

1- Zeki Korkutata         

2- Süleyman Batga             

3- Mesut Kayaoğlu          

     

BİTLİS 

1- Hasan Dalkıran          

2- Erol Çiriş             

3- Zübeyir Yaşar             

  

BOLU

1- Tanju Özcan             

2- Mehtap Özcan Mısırlıoğlu 

3- Hakkı Fidan             

    

BURDUR

1- Ramazan Kerim Özkan             

2- Yakup Yıldız            

3- Bayram Tekin             

BURSA

             

1- Sena Kaleli            

2- Turhan Tayan             

3- İlhan Demiröz           

4- Aykan Erdemir           

5- Kemal Ekinci            

6- Lale Karabıyık         

7- Ali Semih Özsaraç           

8- Salih Top               

9- Yaşar Karagöz           

10- Ulun Havva Kayı              

11- Fatma Altay             

12- Ahmet Aydın Akyol             

13- Oğuz Altınok           

14- Sevil Pamirol           

15- Metin Çelik             

16- Nurhayat Altaca            

17- İnan Keser             

18- Nuray Çohan             

    

ÇANAKKALE

         

1- Ali Sarıbaş           

2- Mustafa Serdar Soydan            

3- Bülent Öz                

4- Ahmet Küçük             

    

ÇANKIRI 

1- Muzaffer Cellat            

2- Hasan Çelen

ÇORUM

1- Tufan Köse              

2- Muharrem Bozdoğan          

3- Cengiz Atlas             

4- Haydar Kılıç             

    

DENİZLİ

1- Adnan Keskin            

2- Melike Basmacı Kayhan    

3- Adil Demir             

4- Kazım Arslan            

5- Huriye Çağlayan          

6- Ali Kavak             

7- Gülizar Biçer Karaca

DİYARBAKIR

1- Salih Sümer             

2- Haşim Özkoyuncu         

3- Daylan Karadaş           

4- Vedat Şahbaz            

5- Abdulmecit Tüt               

6- Melik Aykız             

7- Derya Erdemoğlu         

8- Abdulselam Teğin             

9- Özcan Kılıçkap          

10- Feyru Yüksektepe        

11- Bahri Yaprak            

     

DÜZCE

1- Selçuk Yanmaz            

2- Basri Karslıoğlu        

3- İlknur Başak Tütüncü           

     

EDİRNE

1- Recep Gürkan            

2- Kemal  Değirmendereli    

3- Abdülbaki Topal             

ELAZIĞ 

1- Ali Özcan          

2- Mustafa Kemal Atikeler       

3- Gökmen Ercan          

4- Hülya Ülkü           

5- Mustafa Ünsal Karatepe       

ERZİNCAN 

1- Muharrem Işık           

2- Erdoğan Özyalçın       

ERZURUM

1- Ahmet Hamdi Palandöken     

2- Yaşettin Kışlak         

3- Mehmet Sait Şimşek         

4- Nurhan Banu Üner           

5- İsmail Nardemir       

6- Dursun Murat Çelikoğlu      

ESKİŞEHİR 

1- Bedii Süheyl Batum          

2- Kazım Kurt           

3- Gaye Usluer         

4- Azmi Kerman         

5- Muharrem Şenel          

6- Muharrem Varlık   

GAZİANTEP        

1- Mehmet Şeker          

2- İrfan Kaplan         

3- Mehmet Gökdağ         

4- Cennet Süzer          

5- Bayram Yılmazkaya     

6- Akif Ekici          

7- Mahmut Kozbaş         

8- Lütfü Demir          

9- Yaşar Ağyüz          

10- Naci Kılıç          

11- Fehime Çifçi          

12- Zihni Öztürk         

GİRESUN          

1- Selahattin Karaahmetoğlu  

2- Aykut Gezmiş         

3- Bülent Yener Bektaşoğlu     

4- Nilay Pınar          

GÜMÜŞHANE        

1- Mutlu Gürler         

2- Ercan Özdemir        

HAKKARİ

1- Necmettin Yardımcı       

2- Nurettin Çallı          

3- Gürgin Tomris         

HATAY

1- Mehmet Ali Ediboğlu       

2- Mevlüt Dudu

3- Refik Eryılmaz       

4- Hasan Akgöl          

5- Nihad Matkap         

6- Suzan Alhasoğlu      

7- Hilmi Yarayıcı       

8- Ali Oğuz           

9- Ali Aslan          

10- Yılmaz Şahutoğlu

IĞDIR

1- Ekber Taner          

2- Behman Gögce          

ISPARTA

1- Ali Haydar Öner

2- İrfan Bakır          

3- Tanseli Çakmak         

4- Naci Yoldaş     

İSTANBUL 1. BÖLGE 

1- Gürsel Tekin

2- Osman Taney Korutürk

3- Mehmet Akif Hamzaçebi

4- Ayşe Eser Danışoğlu

5- Şafak Pavey

6- İhsan Özkes

7- Fatma Nur Serter

8- Mahmut Tanal

9- Müslim Sarı

10- Celal Dinçer

11- Kadir Gökmen Öğüt

12- Yakup Akkaya

13- Ayten Kayalıoğlu

14- Hasan Basri Özbek

15- Hüsnü Süslü

16- Hasan Uzunyayla

17- Osman Yazıcı

18- Hilal Dokuzcan

19- İhsan Güliz Kaptan

20- Hakan Erdemir

21- Mehtap Düzova

22- Ali Koç

23- Aras Arslan

24- Bahar Özay

25- Derya Şentürk

26- Emrah Köksal

27- Ali Yıldız

28- Murat Günel

29- Reşat Şahin Öztürk

30- Merih Türe

İSTANBUL 2. BÖLGE

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2- Bihlun Tamaylıgil

3- Mustafa Sezgin Tanrıkulu

4- Aydın Ağan Ayaydın

5- Sedef Küçük

6- Ercan Cengiz

7- Haluk Eyidoğan

8- Aykut Erdoğdu

9- Melda Onur 

10- Bahri Sipahi

11- Çetin Soysal

12- İrfan Hüseyin Yıldız

13- Bülent Seyhan

14- Hüseyin Yaşar

15- Gülseren Onanç

16- Bayram Güven

17- Yasemin Öney Cankurtaran

18- Raif Balkaroğlu

19- Hakan Atalay

20- Seyfullah Beysülen

21- Özge Çağrı Toraman

22- Mari Gormezano

23- Cem Seymen

24- Müşerref Aksak

25- Bilge Koçkaya

26- Cem Cengiz Yılmaz

27- Kenan Malkoç

İSTANBUL 3. BÖLGE

1- Erdoğan Toprak

2- Umut Oran

3- Süleyman Çelebi

4- Osman Oktay Ekşi

5- Binnaz Toprak

6- Sabahat Akkiraz

7- Faik Tunay

8- Ali Özgündüz

9- Ferit Mevlüt Aslanoğlu

10- Muhammet Çakmak

11- Kenan Şimşek

12- Mehmet Ali Özpolat

13- Kamil Uğurlu

14- Bülent Kerimoğlu

15- Kutsiye Benan Baykal

16- Orhan Duran

17- Selami Özdemir

18- Bayramali Çeşmeci

19- Hüseyin Aydoğdu

20- Berrin Balcı

21- Derya Ekşi

22- Yeğane Güley

23- Emir Hüseyin Akın

24- Özge Utan

25- Turan Aydoğan

26- Taşkın Kılıç

27- Cevahir Kılıç

28- Tacettin Devran Çakmakçı

İZMİR 1. BÖLGE

1- Şükran Güldal Mumcu

2- Rıza Mahmut Türmen

3- Oğuz Oyan

4- Musa Çam

5- Hülya Güven

6- Erdal Aksünger

7- Aydın Özcan

8- Turgay Bozoğlu

9- Adnan Erdil

10- Kazım Umdular

11- Seniye Nazik Işık

12- Ebru Okay 

13- Şener Akdemir          

İZMİR 2. BÖLGE

1- Alaattin Yüksel

2- Mustafa Ali Balbay

3- Mehmet Ali Susam

4- Rahmi Aşkın Türeli

5- Aytun Çıray

6- Birgül Güler

7- Mustafa Moroğlu

8- Levent Eyipişiren

9- Elfin Tataroğlu

10- Levent Piriştina

11- Özcan Purçu

12- Hüseyin Sezer

13- Coşkun Çiflik

KAHRAMANMARAŞ

1- Durdu Özbolat

2- Ayhan Çiftarslan

3- Duran Özdal

4- Kibar Özdemir

5- Yaşar Güngör

6- Ramazan Burhan

7- Türkan Özbek

8- Mehmet Okuç

KARABÜK

1- Mustafa Eren

2- Erdoğan Dincel

KARAMAN

1- Fikret Ünlü

2- Osman Nuri Koçak

KARS

1- Naif Alibeyoğlu

2- Cengiz Daşdemir

3- Saffet Özdemir

          

KASTAMONU

1- Bahri Gökçebay

2- Hasan Baltacı

3- Ayşenur Özden

            

KAYSERİ

1- Mehmet Şevki Kulkuloğlu

2- Çetin Arık

3- Ali Paşa Tan

4- Türker Tok

5- Figen Alçı

6- Emin Yıldırım

7- Ömer Bayrak

8- İsmail Yavuz

9- Ali Kemal Açılkan

          

KIRIKKALE

1- Yaşar Yılmaz

2- Rafet Ulusoy

3- Hacı Arap Karadurmuş

       

KIRKLARELİ

1- Mehmet Siyam Kesimoğlu

2- Turgut Dibek

3- Türabi Kayan

            

KIRŞEHİR

1- Cahit Gürses

2- Yılmaz Zengin

           

KİLİS

1- Ertuğrul Kekeç

2- Cuma Dağlı

            

KOCAELİ

1- Hurşit Güneş

2- Mehmet Hilal Kaplan

3- Haydar Akar

4- Ömer Kurtaş

5- Tuba Aydın

6- Turan Dumlu

7- Tahsin Tarhan

8- Mahmut Akyol

9- Ehlinaz Torun

10- Hamiyet Göksu

11- Çağlar Özdemir

          

KONYA

1- Atilla Kart

2- Mehmet Topbaş

3- Mahir Dilek

4- Orçin Güney Çalık

5- Nurcan Birgül Öztürk

6- Durmuş Ali Karamut

7- Ali Tekiş

8- Hüseyin Kaya

9- Seher Avşar

10- Şeniz Kurtuluş

11- Kemal Mutlu

12- Arslan Üstündağ

13- Hüseyin Yağcı

14- Köksal Filorinalı

KÜTAHYA

1- Şeref Han

2- Zeliha Aksaz Şahbaz

3- Şeref Doğan 

4- Ruhsen kumdalı

5- Faruk Behram Soydan

MALATYA

1- Veli Ağbaba   

2- Ali Dağdelen

3- Dila Boztepe

4- Ekrem Dernek           

5- Erol Bingöl           

6- Güzide Yıldırım         

MANİSA 

1- Hasan Ören             

2- Özgür Özel             

3- Sakine Öz               

4- Mazlum Nurlu            

5- Hasan Cahit Kaplan

6- Şahin Mengü            

7- Muharrem Ekici            

8- Mustafa Başgülşen        

9- Abdullah Saka             

10-Tur Yıldız Biçer     

MARDİN 

1- Reşit Kılıç 

2- Mustafa Kemal Tuğmaner         

3- Muhammed Olğaç            

4- Mehmet Beşer            

5- Mehmet Çiftçi           

6- Cemal Şahin  

MERSİN

1- Aytuğ Atıcı

2- Vahap Seçer            

3- İsa Gök              

4- Ali Rıza Öztürk           

5- Necmi Doğan            

6- Hüseyin Çamak            

7- Mustafa Selçuk Dereli           

8- Soner Yıldırım         

9- Nursen Yücesoy Temizkan 

10-Zehra Özyiğit          

11-Teoman Yanık  

MUĞLA

1- Tolga Çandar 

2- Nurettin Demir            

3- Ömer Süha Aldan            

4- Emrah Doğu             

5- Ali Arslan           

6- Mustafa Öztürk  

MUŞ

1- Serkan Demirel          

2- Zihni Sayan            

3- Mustafa Fırat            

4- Fuat Kaya   

NEVŞEHİR

1- Bülent Yumuş            

2- Atılgan Sert             

3- Hilmi Bülent Tekiner 

NİĞDE

1- Doğan Şafak            

2- Ahmet Oğuz Özmen            

3- Ömer Fethi Gürer 

ORDU

1- İdris Yıldız           

2- İdris Sami Tandoğdu         

3- Şanser Eren             

4- Gökhan Karayel          

5- Emine Yücetürk         

6- Süleyman Çelenk  

OSMANİYE 

1- Baha Ünlü             

2- Nihat Çerçi            

3- Ünal Köksal           

4- İrfan Erdem 

RİZE

1- Kenan Bıyık            

2- Başar Cumbur           

3- Hatice Nesrin Sarı 

SAKARYA

1- Engin Özkoç            

2- Gürkan Canol            

3- Raşit Dünya            

4- Ayça Taşkent          

5- Ecevit Keleş            

6- Ümit Usal             

7- Melek Gürevin  

SAMSUN

1- Ahmet Haluk Koç              

2- Ahmet İhsan Kalkavan         

3- Kemal Zeybek           

4- Fatma Necile Çokay            

5- Cengiz Sezgin           

6- Osman Zümrüt           

7- Mehmet Atalay           

8- Müşfik Veysel Erdoğan          

9- Orhan Aykanat 

SİİRT 

1- Mehmet Muhdi Koyuncu          

2- Kamile Balcı            

3- Abdullah Hezer 

SİNOP

1- Engin Altay            

2- Abdullah Şişek   

SİVAS

1- Malik Ecder Özdemir          

2- Metin Keskin           

3- Etem Erdal Erşan            

4- Baki Çoban            

5- Bülent Renda Deniz 

ŞANLIURFA

1- Ferhat Karataş          

2- Süleyman Gök              

3- İbrahim Hatipoğlu        

4- Naile Şükran Yalçın           

5- Güler Yılmaz           

6- Ahmet Tekiner          

7- Fatma Öztay            

8- Abdülkerim Çakmak           

9- Ömer Faruk Atbinici         

10-Türkan Ayas             

11-Mehmet Ekinbaş          

12-Mehmet Özçelik

ŞIRNAK

1- Kıydem Ökten            

2- Osman Yeren            

3- Hişyar Budak            

4- Sadun Sezer            

TEKİRDAĞ

1- Faik Öztrak           

2- Candan Yüceer           

3- Emre Köprülü          

4- Gülferah Güral            

5- Şerafettin Kurt             

6- Ayhan Civan 

TOKAT

1- Orhan Düzgün           

2- Cevat Atılgan          

3- Fedai Toyran           

4- Esat Erdönmez         

5- Sinan Yavuz Yavaş 

TRABZON

1- Mehmet Volkan Canalioğlu       

2- Ali Türen Öztürk           

3- Sedat Gözaçan          

4- Güzide Uzun             

5- Ahmet Kaya             

6- Ali Koç 

TUNCELİ

1- Kamer Genç             

2- Hüseyin Aygün 

UŞAK

1- Dilek Akagün Yılmaz    

2- Mustafa Aydın            

3- Erol Gilim  

VAN

1- Zahir Kandaşoğlu       

2- Mehmet Acar             

3- Abdulbari Melek            

4- Selim Karakuş          

5- Sabriye Çabuker          

6- Şahin Efendioğlu       

7- Nurettin Erörs            

8- Niyazi Çınak

YALOVA

1- Muharrem İnce             

2- Alaattin Fitoz 

YOZGAT

1- Ali Ayık             

2- Ali Keven            

3- Burhan Sarıarslan       

4- Ergün Ersoy  

ZONGULDAK

Kaynak : AA

*Anadolu Ajansı, İHA tarafından geçilen tüm haberler, bu bölümde beyazgazete.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen AA ajansıdır.



YAZARLARTAMAMI

CEMAL KAŞIKÇI SUİKASTI

Kemalettin İsaoğlu

84 Ve 94 Ruhları...

TÜRKER AKINCI

Vız’yoner!

Cengiz ALÇAYIR
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı
Advertisement Advertisement