Muhtarlar, Başkan Ayanoğlu’nu Ziyaret Etti

Mardin merkezde görev yapan mahalle muhtarları, Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu’nu ziyaret etti.

Mahalle muhtarlarının bayramını kutlayan Başkan Ayanoğlu, muhtarlarla örnek bir uyum içerisinde olduklarını ve diyalog yoluyla ekip ruhu içinde çalıştıklarını söyledi.

Muhtarları kabulünde konuşan Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, belediye hizmetlerinin gerçekleşmesinde muhtarların önemli bir yeri olduğunu belirterek, “Belediye başkanı seçildikten sonra parti rozetimi çıkardım. Hiçbir ayrım yapmadan bütün mahallelere eşit oranda hizmet ediyoruz. Hizmet bir ekip işidir ve muhtarlarımız da bu ekibin önemli bir parçasıdır. Muhtarlarımızla birlikte çok güzel işlere imza attık. İşbirliği ve diyalog içinde bu hizmetleri daha iyi yerlere taşıyacağız. Muhtarlarımızın hangi partiden seçilmiş olduğu önemli değil. Mardin’in gelişmesi ve kalkınması dışında hiçbir şeyi önemsemiyoruz.” dedi.

Ensar Mahallesi Muhtarı ve Başmuhtar Ahmet Uytun da yapılan hizmetler için Başkan Ayanoğlu’na teşekkür etti. Uytun, ”Başkan Ayanoğlu, görev yaptığı süre içinde Mardin’e yeni bir vizyon kazandırdı. Yapılan hizmetlerle Mardin’in çehresi değişti. Bu güzel hizmetleri için Başkanımıza her zaman destek vermeye hazırız. Oluşturulan yeşil alanlar, parklar ve sosyal alanlarla Mardin gerçek anlamda şehir görünümüne kavuştu. Mardin merkezde görev yapan muhtarlar olarak kendilerine ziyarette bulunup bayramını kutladık. Kendisine başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.


GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI