Derbi Maçın Ardından

-DERBİ MAÇIN ARDINDAN -BEŞİKTAŞLI FUTBOLCU FERRARİ:  -'PENALTIYI GOLE ÇEVİREBİLSEYDİK MAÇI KAZANIRDIK' -'ARTIK ÖNEMLİ OLAN AVRUPA'YA GİTMEK' İSTA-DER

 

-DERBİ MAÇIN ARDINDAN

-BEŞİKTAŞLI FUTBOLCU FERRARİ :

- ' PENALTIYI GOLE ÇEVİREBİLSEYDİK MAÇI KAZANIRDIK '

- ' ARTIK ÖNEMLİ OLAN AVRUPA ' YA GİTMEK '

İSTANBUL ( A . A ) - 18 . 04 . 2010 - Beşiktaş ' ın İtalyan savunma oyuncusu Matteo Ferrari , 2 . dakikada yedikleri golü çevirebilecek şansı elde ettiklerini belirterek , ' Penaltıyı gole çevirebilseydik maçı kazanırdık ' dedi .

Ferrari , maç sonrası yayıncı kuruluş Lig TV ' ye yaptığı açıklamada , maçın başında gol yemelerinin morallerini biraz bozduğunu ifade ederek , ' Ancak Fenerbahçe ' nin bir gol yediği zaman çözüleceğini ve hatalar yapabileceğini biliyorduk . İlk maçta da bunu görmüştük . O penaltıyı gole çevirebilseydik , bu maçtan kesinlikle galip çıkacağımızı düşünüyordum . Ama penaltıyı kaçırınca neredeyse kaderimiz belli oldu . Olmayınca olmuyor ' diye konuştu .

Son 4 hafta içinde 8 puanlık farkın kapanmasının zor olduğunu söyleyen İtalyan futbolcu , ' Bundan sonra elimizden gelenin en iyisini yapmak ve bitirebildiğimiz en iyi yerde ligi tamamlamak istiyoruz . Burada önemli olan Avrupa kupalarına katılmak . Bu ikincilikle mi olur , yoksa diğer sonuçlar mı , bekleyip göreceğiz ' ifadelerini kullandı .

( TAŞ-ÇET-KİB-BER )

18 . 04 . 2010 22 : 29 : 38