Devrek Anadolu Lisesi'nde Söyleşi
Zonguldak'ın Devrek ilçesi Anadolu Lisesi eğitim içi etkinliklerine devam ediyor.
![Devrek Anadolu Lisesi'nde Söyleşi](https://images.beyazgazete.com/haber/2010/4/14/20100414_devrek-anadolu-lisesi-nde-soylesi.jpg)
Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleştirilen söyleşiye Ankara'da ODTÜ Metalürji Mühendisliği mezunu, Montessori Eğitmeni ve Yaşam Koçu olan Arzu Aydoğan katıldı. Konuyla ilgili bilgi veren Anadolu Lisesi Müdürü Adem Kapucu, "Düzenlenen söyleşinin düzenlenmesinde katkılarını esirgemeyen Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği yöneticilerine ve katılımlarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Okulumuzda bu tür etkinlikler devam edecektir" dedi.