Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Hacı Galip Hasan Kuşçuoğlu Hastaneye Kaldırıldı Video İzle

Video Galeri Sayfası

Hacı Galip Hasan Kuşçuoğlu Hastaneye Kaldırıldı Video İzle

12445izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Hacı Galip Hasan Kuşçuoğlu Hastaneye Kaldırıldı Video İzle


İslamiyet,  Sağlık,  Allah


Antalya ' da, Cuma sohbetinin ardından rahatsızlanarak özel bir hastaneye kaldırılan Galibi Vakıflarının kurucusu ve Genel Başkanı Pir-i Galibi Hacı Galip Hasan Kuşçuoğlu ' nun tedavisine devam ediliyor. Sağlık durumu iyiye giden Kuşcuoğlu ' nun kısa süre içinde taburcu edilmesi bekleniyor.

Antalya ' da bulunan 94 yaşındaki Galibi Vakıflarının kurucusu ve Genel Başkanı Pir-i Gâlibi Galip Hasan Kuşçuoğlu, Cuma sohbetinin ardından rahatsızlandı. Durumu iyi olmasına rağmen sevenleri Kuşçuoğlu ' nu özel bir hastaneye getirdi. Bir dizi tetkik yapılan Kuşçuoğlu ' nun yaşının da ileri olması nedeniyle birkaç gün hastanede müşahade altında tutulmasına karar verildi. Sevenleri Kuşçuoğlu ' nu yalnız bırakmadı.

Sevenlerinden Bülent Hızarcıoğlu, pirleri, efendileri Hasan Kuşcuoğlu ' nu İstanbul ' dan Antalya ' ya geldikten sonra genel bir kontrol için 2 gün önce hastaneye geldiğini hatırlattı. 94 yaşında olması nedeniyle efendilerinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğini kaydeden Hızarcıoğlu, şöyle konuştu: ' Biz evlatları olarak üstüne düşüyoruz. İnşallah birkaç gün sonra taburcu olacağız. Efendi hazretlerinin sağlık durumu gayet iyidir. Allah ' ın izniyle birkaç gün içinde çıkmış olacağız. '

Efendilerinin her hafta sohbet ettiğini dile getiren Hızarcıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: ' Dünyanın bütün liderlerine İslamiyet'i anlatan mektuplar gönderdi. Vakıf hizmetleri ile Türkiye ' nin her yerinde yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım ediyoruz. Dergahımız bir vakıf olarak hizmet vermektedir. Biz siyasetle ticaretle iştigal eden vakıf değiliz. Bütün hizmetlerimizi bütün kardeşlerimizle Allah rızası için imece usulü yaparız. ' Hızarcıoğlu, efendi hazretlerinin sağlık durumunun iyi olduğunu sevenlerinin meraklanmaması gerektiğini belirtti.

05 Aralık 2013 Perşembe► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri