Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Muhteşem Yüzyıl - Şehzade Mustafa'nın Ölümü Kamera Arkası Görüntüleri

Video Galeri Sayfası

Muhteşem Yüzyıl - Şehzade Mustafa'nın Ölümü Kamera Arkası Görüntüleri

24985izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Muhteşem Yüzyıl - Şehzade Mustafa'nın Ölümü Kamera Arkası Görüntüleri


Kanuni Sultan Süleyman,  Muhteşem Yüzyıl,  Kamera Arkası,  Sultan Süleyman


Muhteşem Yüzyıl - Şehzade Mustafa'nın Ölümü Kamera Arkası Görüntüleri izle... Muhteşem Yüzyıl 123. son bölümüyle ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl son bölümüne şehzade Mustafa'nın ölümü damgasını vurdu. Muhteşem Yüzyıl 123. bölümünde Kanuni'nin emri ile şehzade Mustafa iple boğularak öldürüldü. Muhteşem Yüzyıl 123. bölümün şehzade Mustafa'nın ölüm sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi. İşte şehzade Mustafa'nın ölüm sahnesi...

Muhteşem Yüzyıl ' da sezon başından beri beklenen Şehzade Mustafa ' nın ölümü bu hafta ekrana gelen 123. bölümle gerçekleşti. Şehzade Mustafa sağır ve dilsiz cellatlar tarafından ipek urganla boğularak öldürüldü. Şehzade Mustafa'nın yürek dağlayan ölümü Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümüne damgasını vurdu.

ÖLDÜRÜLEN ŞEHZADE MUSTAFA'NIN VASİYETİ

'Ömrümün sonuna kadar bir mum gibi yanmaktansa güneşte kavrulmayı yeğlerim. Asla isyancı olmadım, olmam' diyerek ölüme yürüyen Şehzade Mustafa ölmeden önce en güvendiği adamı Atmaca'ya vaziyetini açıkladı.

Şehzade Mustafa 'Ne kanım ne davam mahşere kalmasın. Bununda tek bir yolu var; Bayezıd... Onun yanına gideceksin ve sadakat yemini edeceksin. Tahta çıkana kadar onun yanında kalacaksın. Bana söz ver' diyerek Atmaca'ya kanının yerde kalmaması için talimat verdi.


13 Şubat 2014 Perşembe► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri