Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Burada Laf Çok - Tolga Güleç Yeliz Şar'ın neyine aşık oldu?

Video Galeri Sayfası

Burada Laf Çok - Tolga Güleç Yeliz Şar'ın neyine aşık oldu?

10947izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Burada Laf Çok - Tolga Güleç Yeliz Şar'ın neyine aşık oldu?


Mesut Yar,  Tolga Güleç,  Yeliz ŞarÖyle Bir Geçer Zaman Ki'de Ahmet rolüyle ünlenen Tolga Güleç, Burada Laf Çok programında kendisi gibi oyuncu olan eşinin neyine aşık olduğunu açıkladı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Ahmet rolüyle ünlenen Tolga Güleç, Burada Laf Çok programında kendisi gibi oyuncu olan eşinin neyine aşık olduğunu açıkladı.

Uzun süredir drama oynamayan Yeliz Şar'a, Yar, "Ne zaman yapacaksın?" diye sordu. Araya giren Tolga Güleç, "Şu tipe bakın drama yüzü yok. Komik, sempatik bir yüzün var. Ben ona aşık oldum" dedi.

"İLİŞKİMİZ ÇOK HIZLI İLERLEDİ"

Yeliz Şar'da, ailesinin Tolga Güleç'ten çok memnun olduğunu belirterek, "Çünkü Tolga çok naif, evine çok bağlı, iyi bir damat, çok saygılı. Zaten annem ilk tanıştırdığım gün 'Çok sevdim' dedi, dua etti. Çok güzel bir tanışmaları oldu. Bizim çok hızlı ilerledi. İlişkimizin 8'inci ayında evlenmeye karar verdik" açıklamalarında bulundu.

Tolga Güleç, "İki seneye yakın arkadaşlığımız vardı. İki sene çok iyi dosttuk, sonra biz niye sevgili olmuyoruz dedik" ifadelerini kullandı.

Yeliz Şar, arkadaş oldukları dönemde basının kendilerini sevgili yazmasının da bu aşkta etken olduğunu söyledi. BEYAZ GAZETE» Burada Laf Çok - Tolga Güleç Yeliz Şar'ın neyine aşık oldu? videonun haberi için tıklayın

28 Ocak 2014 Salı► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri