29 Kasım - 5 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Eda Doğan

Eda Doğan

Herkese yeni bir haftadan merhabalar! 29 Kasım - 5 Aralık Haftalık burç yorumlarında, Mars ve Neptün arasındaki olumlu açı etkili olacak. Ayrıca Bugün yaşanacak Merkür ile Güneş kavuşumu da 29 Kasım - 5 Aralık Haftalık burç yorumları için önemli bir rol oynayacak. İşte 29 Kasım - 5 Aralık Haftalık burç yorumları…

Yükselen Koç

Sevgili Yükselen Koç burçları bu hafta duygusal olarak yüksek bir haftadasınız. Maneviyata daha fazla önem vermelisiniz. Yardımlaşmak ya da fedakarlık yapmak ihtiyacınız olan anda size dönmesini sağlayacaktır. Duygusal olarak yoğun olduğunuz için yaratıcılığınız ve sanatsal yönünüzde bu hafta yüksek olacak. Yaratıcı bir iş yapıyorsanız bu hafta tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Ayrıca hafta boyunca hisleriniz oldukça kuvvetli olabilir. İçinizden ne geçirdiğinize dikkat edin.

Yükselen Boğa

Sevgili Yükselen Boğa burçları bu hafta ruhsal dünyanızı geliştirmek ve sipritüel yanlarınızı keşfetmek için adımlar atabilirsiniz. İlişkiniz yoksa sizi ruhsal anlamda geliştirecek kişiler karşınıza çıkabilir. Bu hafta ikili ilişkilerinizde fedakarlık yapmanız gereken konular gündeme gelebilir. Psikolojik olarak kendinizi yıpratmamaya özen göstermelisiniz.

Yükselen İkizler

Sevgili Yükselen İkizler burçları, bu hafta kariyer anlamında iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle birinin yardımıyla yükselme ya da yeni bir iş bulma fırsatı sizin olabilir. Yaratıcı bir haftadasınız. Verilen her işi en güzel haliyle teslim edeceksiniz. Çalışmak bu hafta sizi duygusal olarak tatmin edecek.

Yükselen Yengeç

Sevgili Yükselen Yengeç burçları bu hafta ruhsal olarak kendinizi geliştirmek, meditasyon yapmak ya da dua ile huzur bulmak için mükemmel bir süreç. Uzun süredir içinizde tuttuğunuz konularla yüzleşebilir ve hatta psikolojik destek alabilirsiniz. Bu sürecin sonunda iyileşme ve şifalanma yaşayacaksınız. İlişkiniz yoksa sizi duygusal anlamda yükseltecek, iyi niyetli birileriyle tanışabilir ve flörtleşebilirsiniz.

Yükselen Aslan

Sevgili Yükselen Aslan burçları, bir süredir aklınızı kurcalayan ya da gündeminizi meşgul eden olaylar bu hafta son bulabilir. Taşınma, ev değiştirme ve yeni bir başlangıç yapma konuları gündeminizde olabilir. Hayallerinize adım adım yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Bu adımlarda hem ailenizin hem de yakın çevrenizin desteğini çok fazla hissedeceksiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir sürece başlıyorsunuz.

Yükselen Başak

Sevgili Yükselen Başak burçları bu hafta kendinizi ruhsal anlamda geliştireceğiniz kurs, seminer ya da eğitimlere katılabilirsiniz. Bu hafta duygularınızı yönetme ya da iç dünyanıza yolculuk yapma isteğine sahip olabilirsiniz. Bu hafta ailenizde ya da yakın çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar olabilir. Duygusal olarak yardım edebilirsiniz. Ayrıca uzun süredir yalnızsanız, beklemediğiniz anda sizi yeniden heyecanlandıracak biriyle tanışabilirsiniz.

Yükselen Terazi

Sevgili Yükselen Terazi burçları, bu hafta sizin için maddi olarak iyi etkilere sahip. Yeni kazançlar elde edebilir ya da yeni atılımlar yapabilirsiniz. Ancak sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. Göz ardı ettiğiniz sorunlar nedeniyle yüklü miktarda harcamalar yapmanız gerekebilir. İş ve kariyer anlamında güzel bir süreçtesiniz.

Yükselen Akrep

Sevgili Yükselen Akrep burçları bu hafta oldukça duygusal ve romantik anlar yaşayabilirsiniz. Var olan ilişkinizde sürprizlerle karşılaşabilir ya da duygusal olarak yoğun olduğunuz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Cinsel anlamda yüksek olacağınız bu hafta auranız çoğu kişinin dikkatini çekecektir. Ayrıca çocuk sahibi olmak isteyenler için de ideal bir hafta!

Yükselen Yay

Sevgili Yükselen Yay burçları bu hafta sizi duygusal olarak rahatlatacak hobilere yönelmeniz gerekiyor. Yürüyüş yapmak, meditasyon yapmak, spora gitmek ya da kitap okumak gibi ruhsal anlamda kendinizi iyi hissedeceğiniz alanlara yönelmek enerji toplamanıza yardımcı olacaktır. Bu hafta gördüğünüz rüyalarda bilinç altınızdaki korkuları bulabilirsiniz. Rüyalarınızı not ederek üzerine düşünmenizde fayda var.

Yükselen Oğlak

Sevgili Yükselen Oğlak burçları bu hafta sevdiklerinizle bol bol vakit geçirmelisiniz. Küçük tatiller ya da sevdiklerinizle olduğunuz partiler sizi duygusal anlamda tatmin edecektir. Ayrıca bu hafta yakın çevrenizdeki kişilerle ortaklık ya da iş yapmak için de adımlar atabilirsiniz.

Yükselen Kova

Sevgili Yükselen Kova burçları bu hafta hem kariyer hem de maddi anlamda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi alabilir ya da yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. İşinizi iyi yapacağınız için bu tür gelişmelerle karşılaşmak pek sürpriz olmayacaktır. Ancak gelen teklifleri iyi değerlendirmeli, sırf düzeniniz bozulmasın diye fırsatları kaçırmamalısınız.

Yükselen Balık

Sevgili Yükselen Balık burçları bu hafta bilinç altınızın derinliklerine inecek tetiklenmeler yaşayabilirsiniz. Psikolojinize iyi gelecek ve hatta önünüzdeki birçok engeli kaldıracak iyileşmeler olabilir. Yurt dışı kaynaklı konularda şansınız yaver gidebilir.

Bilgi ve Danışmanlık için;
[email protected]