22-28 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Eda Doğan

Eda Doğan

22-28 Kasım Haftalık burç yorumlarından yeniden herkese merhaba! Geçtiğimiz hafta gökyüzünde oldukça sert açılan ve tutulmalar vardı. Bu nedenle kısıtlanmış ve direnci kırılmış gibi hissetmiştik. Ancak bu hafta çok daha güzel açılarla gökyüzü 22-28 Kasım Haftalık burç yorumlarını şekillendiriyor. Güneş ve Merkür'ün birlikte Yay burcuna geçişi hepimizin hayatına ufak olumlu dokunuşlar yapıyor. Sizler için 22-28 Kasım Haftalık burç yorumlarını yazdım. Herkese mutlu haftalar dilerim…

Yükselen Koç Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Koç burçları, bu hafta geçtiğimiz haftaya oranla kendinizi çok daha dinç ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Güneş ve Merkür'ün hareketleri sizi mutluluğu bulmak için adım atmaya zorlayabilir. Hem maddi hem de manevi bir huzur arayışına girebilirsiniz. Almak istediğiniz eğitimler ya da kurslara başlamak için güzel bir haftadasınız.

Yükselen Boğa Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Boğa burçları, burcunuzda yaşanan Ay Tutulması üzerinizde büyük bir baskı oluşturmuştu. Bu hafta bu baskıyı kırabilirsiniz. Kararsız kaldığınız konularda netleşme zamanı! Aldığınız her karar hem şimdiyi hem de geleceğinizi olumlu etkileyecek.

Yükselen İkizler Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen İkizler burçları, yönetici gezegeninizin burç değiştirmesi hayatınızda önemli değişimlere yol açacak. Özellikle bu hafta aşk ve ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Işıltınız hafta boyunca herkesin gözünü kamaştıracak. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizde netleşmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Yengeç Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Yengeç burçları, bu hafta sizin için biraz zorlayıcı olabilir. Duygularınızı tam olarak ifade edemeyebilir ya da kendiniz bile ne hissettiğinizi anlamayabilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak sizin için oldukça zor olacaktır. Ancak kendinize sorular sormayı ve kendinizi anlamaya çalışmayı ihmal etmemelisiniz. Bu hafta yaşadığınız mental huzursuzluk, tecrübe olarak size geri dönecektir.

Yükselen Aslan Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Aslan burçları, uzun süredir kendi dışınızda gelişen olaylarla baş etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Bu hafta bu durum sonlanacak. Kapanmayan ya da yarım kalan tüm konularda bu hafta netleşme yaşayabilirsiniz. Özellikle duygusal olarak kendinize yönelebilir ve kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Bu sizi daha özgür hissettirecektir.

Yükselen Başak Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Başak burçları, bu hafta yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle beklemediğiniz haberler alabilir ve bu sayede sizin için önemli olan kararlar verebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakın. Arkanızdan dönen işler ya da söylenen sözler bu hafta bir bir önünüze çıkabilir. Ani tepkiler vermek yerine, sakin kalarak sindirmeye çalışmalısınız.

Yükselen Terazi Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Terazi burçları, bu hafta kendi değerinizi anlamanız gereken ve başkalarına öncelik verdiğiniz için kendinizi ihmal etmediğiniz bir hafta olmalı. Uzun süredir bu durumun etkisinden çıkamıyor olabilirsiniz ancak siz her şeyden önemlisiniz. Bunu kabul ederseniz tüm hafta önünüze çıkacak şansları daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Yükselen Akrep Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Akrep burçları Boğa burcunda yaşanan Ay Tutulmasının ardından bu hafta büyük bir rahatlama hissedeceksiniz. Kötü haberler ve önünüze çıkan engeller bu hafta son bulacak. Hayatınız için önemli bir dönüm noktasında olabilirsiniz. Ayağınıza gelen şansları görmezden gelmeyin!

Yükselen Yay Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Yay burçları, bu hafta enerjiniz sayesinde hayatınızda önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizde yaydığınız enerji hem maddi hem de manevi olarak size kazanç sağlayabilir. Aşk ve ortaklık ilişkilerinizde bu hafta sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Oğlak burçları bu hafta iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle partnerinizle iletişim kuramadığınız için gerilim yaşayabilir ve bu gerilimi aşmakta zorlanabilirsiniz. Ani öfke patlamaları ilişkilerinizde unutulmayacak kırgınlıklar yaratabilir. Bu nedenle daha sakin kalmaya ve empati yapmaya özen göstermelisiniz.

Yükselen Kova Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Kova burçları, bu hafta uzun süredir beklediğiniz ya da hiç beklemediğiniz güzel haberler peş peşe sıralanabilir. Hafta boyunca aklınızdaki her sorunun yanıtı bir anda karşınıza çıkacak. Yaşadığınız sorunları çözmek için attığınız her adım karşılık bulacaktır. Zihninizi kontrol etmeye odaklanın.

Yükselen Balık Haftalık Burç Yorumu


Sevgili Yükselen Balık burçları, bu haftayla birlikte hayatınız için oldukça huzurlu ve neşeli bir sürecin başlangıcını yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel hayatınızı kendi ellerinizle şekillendireceğiniz ve istemediğiniz hiçbir şeyi hayatınıza sokmayacak bir sürece adım atıyorsunuz. Bu hafta sizi neyin iyi hissettirdiğini ve gerçekten ne istediğinizi anlamak için iyi bir zaman dilimindesiniz. Kendinizi serbest bırakın!

Bilgi ve Danışmanlık için;
[email protected]