15-21 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Eda Doğan

Eda Doğan

Herkese yeni bir haftadan daha merhabalar! Bu hafta Boğa burcunda bir Ay Tutulması yaşanacak. Bu tutulma her burcu farklı alanda etkileyecek. Özellikle güven konusunda Boğa burcundaki Ay Tutulması hepimizi sınayabilir. Bu süreçte gerçekten güvenimizi kazanan kişiler, uzun yıllar boyunca hayatımızda olacak. İşte 15-21 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Yükselen Koç Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Koç burçları, Boğa burcunda yaşanan tutulma sizi maddi anlamda etkileyecek. Özellikle kariyeriniz ile ilgili maddi dönüşler alabilirsiniz. Güç savaşının galibi siz olabilirsiniz. Maddi anlamda sadece olumlu değil olumsuz gelişmeler de kapınızı çalabilir. Borç ya da nafaka gibi konular öfkelenmenize yol açabilir.

Yükselen Boğa Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Boğa burçları, bu hafta gerçekleşecek ay tutulması aile ve yuva gibi konularda sizi etkileyebilir. Bu alanlarda önemli bitişler ya da başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda sert bitişler söz konusu olabilir. Bu süreçte abartı tepkiler vermekten kaçının, sonrasında pişman olabilirsiniz.

Yükselen İkizler Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen İkizler burçları, Boğa burcunda yaşanan Ay Tutulması sizi kendi iç dünyanıza itebilir. Duygularınızla yüzleşme ve hesaplaşma yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda güç kazanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Yükselen Yengeç Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Yengeç burçları, Boğa burcunda yaşanacak Ay Tutulması ikili ilişkilerinizi ve arkadaşlıklarınızı etkileyecek. Çevrenizde duygusal olarak tatmin olmadığınız kimseyi istemeyebilirsiniz. Özellikle arkadaşlıklarınız bu dönemde son bulabilir. Maddi olarak abartılı harcamalardan ve borç batağına düşmekten kaçınmalısınız.

Yükselen Aslan Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Aslan burçları bu hafta kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir ya da aklınızdaki fikirler için aksiyon almanız gerekebilir. Kendi işinizin patronu olmak için iyi bir zamandasınız. Ancak ortaklıkların sonu iyi bitmeyebilir. Kendinize güvenme zamanı geldi!

Yükselen Başak Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Başak burçları bu hafta Boğa burcunda yaşanacak Ay Tutulması sizi yurt dışı, eğitim ya da hukuksal konularda etkileyebilir. Özellikle eğitim ile ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir. Bu hafta sorumluluklarınız size zor gelebilir ancak işinizi savsaklamamalısınız. Aksi takdirde otorite figürleriyle tartışmalar yaşanabilir.

Yükselen Terazi Haftalık Burç Yorumları


Sevgili yükselen Terazi burçları bu hafta kredi, borç ve bunun gibi maddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle yüklü miktarda kredi çekmeniz ya da borç almanız gerekebilir. Gayrimenkul almak ya da satmak için iyi bir süreçtesiniz. Maddi anlamda stresli bir süreç olsa da sonunda tatmin olacaksınız.

Yükselen Akrep Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Akrep burçları bu hafta tüm ikili ilişkilerinizle ilgili önemli bitişler ya da başlangıçlar yaşanabilir. Uzun süredir hissettiğiniz sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve bitişler bu nedenle olabilir. Yolları ayırmak size iyi gelecektir. Sorunları çözmek için atılan adımlar ise kısa süre sonra meyvesini verecektir.

Yükselen Yay Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Yay burçları, bu hafta iş ve kariyer ortamınızda değişime gidebilirsiniz. Yeni bir iş ya da yeni bir düzen sizi bekliyor olabilir. Bu hafta yaşanacak tutulma sağlığınızı olumsuz anlamda etkileyebilir. Kontrollerinizi yapmayı ve sağlığınızı riske atacak davranışlardan uzak durmayı unutmayın!

Yükselen Oğlak Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Oğlak burçları, bu hafta hayatınızda ve kendinizde sevmediğiniz her şeyi kapı dışarı edebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kalabalıktan sıkılabilir ve çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta abartılı harcamalar yapmaktan kaçının ve planlı ilerleyin.

Yükselen Kova Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Kova burçları bu hafta ev ortamınızda bir değişim yaşayabilirsiniz. Taşınma ya da yaşadığınız ortamın dekorasyonunda değişiklikler yapmak sizi yenilenmiş hissettirebilir. Aile içinde bir süredir yaşadığınız sorunlar bu süreçte son bulabilir. Kendinizi iyi hissetmeye ve duygusal olarak tamamlanmaya odaklanmalısınız.

Yükselen Balık Haftalık Burç Yorumları


Sevgili Yükselen Balık burçları bu hafta kariyerinizle ilgili önemli toplantılara katılabilirsiniz. Özellikle yeni projeler ve fikirler gündeminizde olabilir. Dostlarınızın ve yakın çevrenizin desteğini en çok hissedeceğiniz dönemdesiniz. Sevginin iyileştirici gücüne odaklanmalısınız.

Bilgi ve Danışmanlık için;
[email protected]