13-19 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Eda Doğan

Eda Doğan

Herkese yeni bir haftadan daha merhabalar! 13-19 Aralık haftalık burç yorumlarını sizler için yazdım. Bu hafta gökyüzünde önemli transitler olacak. Hafta başında Ay Koç burcunda olacak ve Mars Yay burcuna geçiş yapacak. Ayrıca İkizler burcunda da bir Dolunay gerçekleşecek. Yani gezegen hareketliliğinin yoğun olduğu bu hafta da etkileri derinden hissedebiliriz. Ancak önemli olanın kendimiz olduğunuz hiçbir zaman unutmamalı ve huzurlu hissedeceğimiz alanlara yönelmeliyiz. İşte 13-19 Aralık haftalık burç yorumları

Yükselen Koç

Sevgili Yükselen Koç burçları, bu hafta iş ve kariyerinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Hem aileniz hem de iş hayatınızda yaşanacak sorunlar üst üste gelebilir. Seyahat planlarınızda aksaklıklar yaşanabilir. Eğitim ve akademik hayatınızda gireceğiniz sınavlara iyi hazırlanmalı ve kötü sonuçları göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca Venüs Retro hareketinde olduğu için tüm ikili ilişkilerinizde iletişim problemi yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa

Sevgili Yükselen Boğa burçları, bu hafta maddi kaynaklarınızda bir hareketlenme olabilir. Finansal konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Eğer bir sağlık sorununuz varsa bu süreçte dikkat etmeli ve büyük operasyonlardan kaçınmalısınız. Bu hafta eğitim ve iş hayatınızda aksaklıklar ve önünüze çıkacak engeller moralinizi bozabilir.

Yükselen İkizler

Sevgili Yükselen İkizler burçları, bu hafta ilişkiler konusunda şanslı bir enerjiye sahipsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, aşık olduğunuzu hissedebilir ya da var olan ilişkinizde yeni adımlar atabilirsiniz. Bu hafta sağlık sorunları günlük hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Doktora gitmeyi geciktirmemeli ve hemen tedaviye başlamalısınız.

Yükselen Yengeç

Sevgili Yükselen Yengeç burçları, bu hafta iş hayatınızda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle stresli bir süreç sizi bekliyor olabilir. İkili ilişkilerinizde ise arkanızdan dönen dolaplar ya da hiç ummadığınız gerçekler ortaya çıkabilir. Olayların iç yüzünü görmeye özen göstermelisiniz. Var olan ilişkinizde ise mesafe ve soğukluk hissedebilirsiniz.

Yükselen Aslan

Sevgili Yükselen Aslan burçları, bu hafta sizin için yeni bir süreç başlayabilir. Özellikle Mars gezegeni aşk ve çocuklar evinizde seyahat edeceği için bu alanlarda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha enerjik hissedeceğiniz bu haftada eğlencesi bol sosyal ortamlarda yer alabilirsiniz. Ego savaşlarına ve geçmişte yaşadığınız sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Yükselen Başak

Sevgili Yükselen Başak burçları, bu hafta konfor alanınızda kalmalı ve enerjinizi yükseltecek hobilerinize yönelmelisiniz. Bu hafta hoşlandığınız kişilerle açık açık konuşma fırsatı bulabilir ya da var olan ilişkinizde yeni bir adım atmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda hem duygusal hem de mantıklı kararlar alabilirsiniz. Bu hafta ve önümüzdeki bir ay boyunca eski sevgilileriniz geri dönebilir.

Yükselen Terazi

Sevgili Yükselen Terazi burçları, bu hafta aile içinde önemli konuşmalar gerçekleşebilir. İletişim konusunda zorluk yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Hafta sonuna doğru bir seyahat planı yapabilir ya da eğitim hayatınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Akrep

Sevgili Yükselen Akrep burçları, bu hafta maddi konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız artabilir ancak giderleriniz de bir anda çoğalabilir. Bu nedenle harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız. Hafta boyunca yakın çevrenizdeki kardeşleriniz ya da akrabalarınızla ilgili sorunlar gündeminizde olabilir. Çözüme yardımcı olurken kendinizi de düşünmeyi unutmamalısınız.

Yükselen Yay

Sevgili Yükselen Yay burçları bu hafta enerjiniz yükselebilir ve uzun süredir üzerinize serpilen ölü toprağını atabilirsiniz. Sosyal çevrenizde faal olmak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Maddi konularda yaşanacak sorunlar, iletişim gücünüz sayesinde son bulacak ya da çözüme kavuşacaktır. Özel hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Önümüzdeki 40 gün boyunca maddi olarak kendinizi zorlamamaya ve borçlanmamaya dikkat etmelisiniz.

Yükselen Oğlak

Sevgili Yükselen Oğlak burçları, bu haftadan itibaren kendi şansınızı kendiniz yaratmanız gerekebilir. Bu nedenle kişisel mücadeleniz başlayacaktır. Kariyerinizde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Uzun süredir aklınızda olan projeler sonuçlanabilir. Bu hafta özellikle pozitif enerjinizi arttırmalı ve olaylara daha iyimser yönden bakmalısınız.

Yükselen Kova

Sevgili Yükselen Kova burçları, bu haftadan itibaren hem iş hem de özel hayatınızda tüm ilgiyi üzerinize toplayabilirsiniz. Ancak üzerinizde toplanan ilgiden rahatsızlık duyanlar arkanızdan iş çevirebilir dikkatli olmanızda fayda var! Ayrıca bu hafta aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Var olan ilişkinize daha çok bağlanabilir ya da yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Evliyseniz çocuk isteği ev gündeminize hakim olabilir.

Yükselen Balık

Sevgili Yükselen Balık burçları, bu hafta iş hayatınızda daha azimli ve hatta hırslı olabilirsiniz. Önemli projeleri üstlenmek ya da başarıyla sonuçlandırmak isteyebilirsiniz. Başarılı sonuçlar alacağınız bu gelişmeler maddi anlamda da beklentinizi karşılayabilir. Ancak aile hayatınızda yaşanacak olumsuz olaylar tüm alanlarda modunuzu düşürebilir. Kendinizi hem mental hem de fiziksel olarak yormamaya dikkat etmelisiniz.

Bilgi ve Danışmanlık için;
[email protected]