11 – 17 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Eda Doğan

Eda Doğan

11 – 17 Ekim Haftalık Burç Yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu haftalık yorumları neler? 11 – 17 Ekim haftası burçları neler bekliyor?

11 – 17 Ekim haftasına Yeni Ay etkileriyle başlıyoruz. Özellikle evlilik, ilişkiler ve iş ortaklıkları konularında karşımıza reddedemeyeceğimiz fırsatlar çıkabilir. Hayatımızda bu alanlarla ilgili köklü değişimler yaşayabiliriz. Bu hafta Merkür ve Chiron arasında olumsuz bir açı olacak. Bu açı ikili ilişkilerimizde sert tavırlar ve kırıcı konuşmalara işaret eder. İlişkide bir taraf çok kırılabilir. Bu haftaya tartışmalar, kavgalar ve anlaşmalarda yaşanacak pürüzler hakim olabilir.

Yükselen Koç Burçları

Sevgili Yükselen Koç burçları, bu hafta hayatınızda yeni bir başlangıç olabilir. Bu başlangıç yeni bir ilişki ya da yeni bir ortaklık doğurabilir. Mevcut ilişkinizde ayrılıklar, yeni kararlar ve ihmaller olabilir. İş hayatınızda ya da kariyerinizle ilgili yaşadığınız gerginlik ve stres ilişkilerinize yansıyabilir. Bu durum anlaşmazlıklar ortaya çıkarabilir. Stresinizi kontrol etmeye çalışmalısınız.

Yükselen Boğa Burçları

Sevgili Yükselen Boğa burçları bu hafta iş hayatında bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle arkanızdaki iş çevirenler ve dedikodu yapanlar karşınıza çıkabilir. Gerektiğinde risk almayı göze almalısınız. Gergin bir hafta geçirebilirsiniz. Bu haftayı kendinize odaklanarak ve sağlığınıza dikkat ederek geçirmelisiniz.

Yükselen İkizler Burçları

Sevgili Yükselen İkizler Burçları hafta başında ikili ilişkilerinizde görmezden geldiğiniz ama var olan bir sorun patlak verebilir. Bu hafta eğlenceli seyahat planları yapabilirsiniz. Hafta sonu aileniz ve çocuklarla ilgilenmeniz, onlara vakit ayırmanız gerekebilir.

Yükselen Yengeç Burçları

Sevgili Yükselen Yengeç burçları bu hafta iş ortamında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili önemli harcamalar ve yenilikler sizi bekliyor. Bu hafta aileniz ve arkadaşlarınız arasında kalabilir bu nedenle bir tartışma yaşayabilirsiniz. Özellikle hafta sonuna doğru sinirlerinize daha fazla hakim olmaya çalışmalısınız.

Yükselen Aslan Burçları

Sevgili Yükselen Aslan burçları bu hafta ikili ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. Bu hafta doğruluğundan emin olmadığınız bilgilerle hareket etmemelisiniz. Bu size yanlış kararlar verdirebilir. Hafta sonuna doğru sert bir dilden kaçınmalı ve iletişim kurarken empati yapmaya özen göstermelisiniz.

Yükselen Başak Burçları

Sevgili Yükselen Başak Burçları hafta başında maddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizden bu konuyla ilgili destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde manipüle edilmemeye dikkat etmelisiniz. Hafta sonu ise fazla harcamalardan uzak durmalısınız.

Yükselen Terazi Burçları

Sevgili Yükselen Terazi burçları hafta başında özgüveninizi zedeleyecek konular gündeminizde olabilir. Kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Ancak yakın çevrenizle olan iletişiminiz size iyi gelecektir. Uzun sohbetler yapılabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kalbinizin ritmini değiştirecek birileriyle tanışmak mümkün.

Yükselen Akrep Burçları

Sevgili Yükselen Akrep burçları hafta başında ikili ilişkilerinizde alınganlığınız nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Aileniz ve yakın çevrenizle iletişim kurmak bu konudaki algılarınızı genişletecektir. Bu hafta daha önce fark etmediğiniz ya da göz ardı ettiğiniz yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

Yükselen Yay Burçları

Sevgili Yükselen Yay Burçları haftaya sorumluluklarınızı yerine getirmediğiniz için zorlanarak başlayabilirsiniz. Yakın çevreyle iletişiminiz bu hafta güçlü olacaktır. Ailevi konularda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Beklentilerinizle gerçekler uyuşmayabilir. Hafta sonu arkadaşlarınızla sürtüşme yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak Burçları

Sevgili Yükselen Oğlak Burçları Hafta başında iş hayatınızla ilgili riskli durumlar oluşabilir. Daha önce kaçırdığınız bir kazanç durumunu yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Hafta sonu tamamlamadığınız sorumluluklara odaklanmalı ve bu sorumlulukları yerine getirmelisiniz.

Yükselen Kova Burçları

Sevgili Yükselen Kova burçları bu hafta sorumluluk aldığınız konularda ev, iş, aile vs. zorlanabilirsiniz. Dışarıda daha fazla vakit geçirmek ve daha fazla sosyal olmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve isteklerinizi baskılamamaya, iç sesinizi dinlemeye özen göstermelisiniz.

Yükselen Balık Burçları

Sevgili Yükselen Balık burçları bu hafta plansız harcamalar gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden bu konuyla ilgili destek görebilirsiniz. İş hayatınızda kısıtlanmış ve ilerleyemiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hafta sonu kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Bilgi ve Danışmanlık için;
[email protected]