USD (Alış - Satış) : 8,44 - 8,46 EURO (Alış - Satış) : 9,94 - 9,96
KÖŞE YAZISI

06-12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Herkese mutlu haftalar Beyaz Gazete okuyucuları! Bu hafta Başak burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Başa Yeni Ay`ı tüm haftamızı etkisi altına alacak. Olumlu enerjilere sahip olan bu hafta çoğu zaman bize kararsızlık getirebilir. Sert açıların yanı sıra olumlu enerjilerle dolu gökyüzü hafta sonuna doğru duygularımızda daha net olmamızı ve isteklerimizi dile getirmemizi sağlayacak. Bu hafta kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Kalabalık ortamlar ya da keyifli sohbetler enerjinizi yükseltecektir.

YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Sevgili Yükselen Koç burçları, haftaya oldukça yoğun ve koşturmacalı başlayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru sorumluluklarınız ve iş yükünüzde artış olabilir. Özellikle iş ortamınızda yeni olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde yükseleceğiniz ancak sorumluluğunuzun artacağı bir pozisyon yakalayabilirsiniz. Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir hastalığınız varsa bu konuda iyileşmeler yaşanabilir. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerinizde özgürlük ve yalnızlık isteyebilirsiniz. Kendi alanınıza çekilmek size iyi gelecektir.

YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Hafta başında yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında ikili ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Yeni ve size iyi gelecek bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizde farklı bir boyut için adım atabilirsiniz. Bu süreç duygusal olarak size iyi hissettirecektir. Hafta sonuna doğru sorumluluklarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Evcil hayvan, aile ya da çocuklarınızla vakit geçirmeniz gerekebilir.

YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

Sevgili Yükselen İkizler burçları, hafta başında ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Hatta ailevi konular tüm hafta gündeminizde olabilir. Özellikle kendi evinizin içinde yaşanan sorunlarla ilgili kalıcı çözümler gelebilir. Hafta ortasında hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelecektir. Hafta sonuna doğru yeni biriyle tanışabilir ya da var olan ilişkinizde romantik anlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkileriniz ve sosyal hayatınız sayesinde yoğun geçecektir.

YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

Sevgili Yükselen Yengeç burçları hafta başında ikili ilişkilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru gündeminizde seyahat planları ya da önemli kişilerle görüşmeler olabilir. İşiniz nedeniyle seyahatler planlayabilirsiniz. İletişiminiz güçlü olacağı için bu süreci kendi lehinize kullanmalısınız. Hafta sonuna doğru aile içi sorunlarla ilgili çözülmeler yaşanabilir. Cumartesi ve Pazar günler kalabalık ortamlara girmenizde fayda var. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI

Sevgili Yükselen Aslan burçları hafta başında finansal konularla ilgilenebilirsiniz. Gelir gider dengeniz planlarınıza uymayabilir. Hafta ortasına doğru maddi ve manevi değerlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Kazançlar, kayıplar ve tüm kaynaklarınızla ilgili değerler gündeminizde olabilir. Hafta sonuna doğru seyahat planları yapabilir ya da iletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günü ailenizle ilgilenebilirsiniz.

YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

Sevgili Yükselen Başak burçları, bu hafta dış görünüşünüzle ilgili değişimler gündeminizde olabilir. Kendinizde bir farklılık yaratmak isteyebilirsiniz. Estetik operasyonlar geçirmek isteyebilir ya da ufak çaplı değişimler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve hatta tüm ilişkilerinizde ön planda olmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru maddi konular gündeme gelebilir. Yaptığınız harcamalar nedeniyle zorluk yaşayabilir ya da yüklü bir miktarda harcama yapabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

Sevgili Yükselen Terazi burçları bu haftayı kendi iç dünyanızın derinliklerine inerek geçirebilirsiniz. Daha önce hissetmediğiniz duygular bu hafta kapınızı çalabilir ve yalnız kalma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Dua, meditasyon ve yoga gibi ruhunuzu besleyecek alanlara yönelmek bu hafta size iyi hissettirecektir. Uzun süredir anlam veremediğiniz duygular bu hafta çözüme kavuşabilir. Bu hafta kendi içinize dönmek geleceğinizi şekillendirebilir. Hafta sonunda sahip olduğunuz tüm değerleri gözden geçirebilir ya da bu değerlerle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

Yükselen Akrep burçları haftaya sosyal olmak isteyerek başlayabilir. Özellikle kalabalık ortamlara girmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Yeni kişilerle tanışmak ya da yüksek sesli ortamlarda bulunmak size iyi hissettirebilir. Ancak hafta ortasına doğru daha çok yalnız kalmak ve kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. Duygularınızı anlamaya çalışmak ve hislerinizin üzerine düşünmek iyileşmeyi sağlayabilir. Sağlığınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız bu hafta iyileşmek için ir adım atabilir ya da attığınız adımın karşılığını alabilirsiniz. Hafta sonunda imajınızda değişime gitmek ve farklı görünmek isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN YAY BURÇLARI

Sevgili Yükselen Yay burçları bu hafta kariyerinizle ilgili çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir, var olan işinizden istifa edebilir ya da terfi alabilirsiniz. Bu hafta yaşayacağınız bu değişim geleceğinize etki edebilir. Hafta sonuna doğru sosyalleşmek ve kalabalık ortamlarda bulunmak enerjinizin yükselmesini sağlayacaktır. Ufak çaplı kutlamalar yaşanabilir. Hafta sonu ise yaşadığınız gelişmeleri hazmedebilmek için yalnız kalmaya ve duygularınızı yoklamaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

Sevgili Yükselen Oğlak burçları, bu hafta eğitimle ilgili önemli konular gündeminize gelebilir. Yurt dışı bağlantılı bir eğitim planınız varsa bununla ilgili bir sonuç alabilirsiniz. Var olan bir eğitim düzeniniz varsa yeni bir proje sizi bulabilir. Hafta ortasında ve sonuna doğru işiniz ve kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda arkadaşlarınız ve kalabalık çevrenizle vakit geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

Sevgili Yükselen Kova burçları bu hafta içsel dünyanızda bir dönüşüm içine girebilirsiniz. Değişim size iyi gelecektir. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız psikolojik bir sorun bu hafta sonuç verebilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bu hafta tedavide önemli bir gelişme yaşanabilir. Ortak kazançlarınızla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. Hafta ortasında eğitim ve gelişim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için farklı eğitimlere yönelebilirsiniz. Hafta sonunda kariyerinizle ilgili beklemediğiniz bir gelişme sizi şaşırtabilir.

YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

Sevgili Yükselen Balık burçları, bu hafta yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da yeni bir ortaklık kurabilirsiniz. Tek başınıza değil biriyle birlikte yapabileceğiniz ve birine bağımlı olduğunuz konular gündeme gelecektir. Uzun süredir istediğiniz bir projeye yeni bir ortakla başlayabilirsiniz. Evlilik gibi güzel haberler de bu hafta kapınızı çalabilir. Hafta ortası ve sonuna doğru rahatsızlık ve hastalıklarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir tedavi sürecine başlayabilirsiniz. Bu tedavi olumlu sonuçlanacaktır. Hafta sonunda uzaktaki akrabalarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve Danışmanlık için;
astrologedaa@gmail.com

6.09.2021 12:19:56


HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı