Ziraat Türkiye Kupası: Bursaspor-Gençlerbirliği maçının ardından - Paul Le Guen - BURSA

- Ziraat Türkiye Kupası - Bursa spor - Gençlerbirliği maçının ardından - Bursa spor Teknik Direktörü Paul Le Guen'in açıklamalarıMaçın ardından - Bursa spor Teknik Direktörü Le Guen: - ''Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım''BURSA (AA) - Bursa spor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Gençlerbirliği'ni 2 - 1 yenmelerine karşın ilk maçta 1 - 0 mağlup olmalarından dolayı elenmeleriyle ilgili ''Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.'' dedi.
Le Guen, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, Gençlerbirliği karşısında galip gelmelerine rağmen elenerek kupanın dışında kaldıklarını söyledi.

Turu geçmek adına ellerinden gelen mücadeleyi gösterdiklerini belirten Fransız çalıştırıcı, ''Yeterince iyi değildik, yeterince şanslı da değildik. Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Ligde gelecek adına iyi sonuçlar almak için bu akşamı hatırlamamız gerekiyor.'' diye konuştu.
Le Guen, karşılaşmanın sonlarına doğru saha içinde yaşanan gerginliklerle ilgili ise ''Çok şeyi gördüğümü söyleyemem ama saygı kelimesi unutulmamalı. Kazanan takım da olsanız kaybeden takıma saygı duymalısınız.'' ifadelerini kullandı.
Kırıklı Basın Toplantısı Toplantı Rektör 

16 Ocak 2018 Salı günü yayınlandı