Trabzonspor'un Yeni Transferi Erkan Zengin Trabzon'da Coşkuyla Karşılandı

Trabzonspor'un yeni transferi Erkan Zengin'i bordo-mavili taraftarlar Trabzon'da coşkuyla karşıladı.
Eskişehirspor İbrahim Hacıosmanoğlu Ersun Yanal Trabzonspor Erkan Zengin 


Trabzonspor sezon başında olduğu gibi ara transfer döneminde bombayı patlattı. Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında gidip-gelen Erkan Zengin'i bordo-mavili takım kaptı ve oyuncuyu gece yarısı İsveç'ten özel uçak ile Trabzon'a getirdi. Karadeniz ekibi, uzun süredir transferi için uğraş verdiği Eskişehirspor'un Türk asıllı İsveçli futbolcusu Erkan Zengin'i, bordo-mavili taraftarlar hava alanında meşalelerle coşkuyla karşıladı. 00:30 sıralarında Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, teknik direktör Ersun Yanal, kulüp CEO'su Burak Gürdal ve menejeri ile birlikte Trabzon'a gelen oyuncu gördüğü ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Erkan Zengin'in gelişi sırasında meşale yakan bordo-mavili taraftarlar, sloganlar atarak futbolcuya sevgi gösterisinde bulundular. Kendisini bekleyen araca zorlukla binen oyuncuya bordo-mavili taraftarlar üçlü çektirdi. Taraftarların aracın etrafını sarmasından dolayı Erkan Zengin, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Ersun Yanal araca güçlükle binerken, bordo-mavililer konvoy eşliğinde oyuncuyu kalacağı otele gönderdi.
İbrahim Hacıosmanoğlu Hakkında
İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzon Doğumlu işadamı. Asıl adı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu’dur. 2013 Yılında Trabzonspor Başkanı Seçilmiştir....
devamı
21 Ocak 2015 Çarşamba günü yayınlandı